Кар’єра

Baker Tilly – це простір для реалізації можливостей людей, які прагнуть розвиватися. Ми шукаємо амбітних працівників, що ставлять перед собою високі цілі й готові сміливо та наполегливо йти до їх здійснення.

Рух вперед, постійне зростання, прагнення більшого – запорука успішної кар’єри в Baker Tilly. Майже всі наші партнери розпочинали свій професійний шлях із посади молодшого спеціаліста,  асистента аудитора.

Якщо ж і ти хочеш швидкого зростання – наша компанія стане для тебе майданчиком для стрімкого прогресу. Це трамплін, який дасть поштовх для впевненого розвитку  всередині Baker Tilly або ж в іншій галузі. Це середовище, що динамічно змінюється. Це велика кількість цікавих клієнтів та проектів. За 4 -5 років ти досягнеш того рівня знань і компетенції, яким має володіти професіонал в сфері фінансів.

Ми більше ніж професійна команда, ми – дружній колектив. Завжди готові прийти на допомогу та підтримати у будь-якій ситуації – як професійній сфері, так і життєвою порадою. Стабільний розвиток неможливий без дружньої атмосфери і ми робимо все можливе для її створення та підтримки.

Ми – не організація, в якій збуваються всі мрії, тому що мрії у всіх різні. Однак ми твердо переконані: люди, які приходять до нас, отримають необхідний професійний досвід та знання, корисні зв’язки та знайомства, необхідні для побудови успішної кар’єри.

Baker Tilly в Україні — саме та компанія, яка може стати стартом твоєї кар’єри аудитора чи консультанта.

Хочеш більше дізнатись про життя та кар’єру співробітників компанії, переходь за посиланням.