Наші вакансії

Немає такого поняття, як «типаж» співробітника Baker Tilly. В дійсності, всі наші працівники різні, і саме це різноманіття робить нас тими, хто ми є. Однак існує декілька якостей, які нас об’єднують. Саме їх ми цінуємо в кандидатах:

• Прагнення бути найкращим

Одна справа виправдовувати очікування клієнтів, зовсім інша – перевищувати їх час від часу. Це те, що керує нами, і це те, чого ми чекаємо від наших нових працівників: впевнене бажання розвиватись і вдосконалюватись.

• Вміння працювати в команді

Ми досягаємо більшого, працюючи спільно – в команді. Працюючи разом, ми об’єднуємось і більш ефективно використовуємо сильні сторони і навички того чи іншого члена команди, завдяки чому вчимось і досягаємо нових вершин.

Успішна командна робота базується на взаємній довірі, підтримці та співпраці в досягненні спільних цілей.

• Почуття відповідальності

Почуття відповідальності – одне з важливих якостей в бізнесі. Відповідальне ставлення до роботи та свідомість кожного працівника дозволяє нашій компанії досягати успіху.

Завдяки позитивно налаштованому і об’єктивному відношенню, керівництво компанії завжди відкрите для нових ідей працівників і надає можливість самореалізації для досягнення найкращих результатів.

У кандидатах для нас важливими є не лише академічні знання, ми також звертаємо увагу на: енергійність, мобільність і ентузіазм. Ми шукаємо тих, хто захоче розкрити свої таланти!!!