Освітній курс по МСФЗ

var3_rus

Готувати фінансову звітність компанії відповідно до міжнародних стандартів це вже не виклик, а вимога ринку для сучасних бухгалтерів та фінансистів. Однак, насамперед, це приголомшлива можливість для тих, хто піклується про свою кар’єру. Фахівців, які володіють МСФЗ, високо цінують в будь-якій великій компанії.

Що являє собою курс

Розуміння принципів міжнародних стандартів фінансової звітності дозволить правильно відображати результати бізнес-діяльності вашої компанії, підвищити вартість вашого бізнесу, а також залучити дешеве фінансування, збільшити інвестиційну привабливість та адаптувати облік під існуючу бізнес-модель.

Мета курсу: дати систематизуючі знання зі стандартів МСФЗ та навчити використовувати їх на практиці для вирішення важливих задач вашого бізнесу.

Курс буде корисним для бухгалтерів, фінансових контролерів, фінансових аналітиків, фінансових директорів, фахівців з підготовки консолідованої фінансової звітності.

Повний навчальний курс по МСФО складається з 3 рівнів:

  • базовий;

  • середній;

  • професійний.

Ви також можете пройти один рівень, або один конкретний модуль курсу на свій розсуд.

Чого ви навчитеся

Після проходження курсу:

  • ви будете знати та розуміти структуру міжнародної фінансової звітності, її елементи, стандарти, критерії та вимоги;

  • дізнаєтеся сучасні принципи обліку основних засобів і нематеріальних активів;

  • навчитеся підходам оцінки та відображенню у фінансовій звітності відкладеного оподаткування;

  • оволодієте всіма аспектами роботи з фінансовими інструментами;

  • отримаєте поглиблені знання щодо звітності в сільському господарстві та добувних галузях тощо.

Всі наші тренінги засновані на відмінно опрацьованій теоретичній базі та практичних прикладах. Навчання проходить у формі лекцій та практичних занять і завершується тестом.

Що ви отримуєте

Після успішного проходження курсу кожен слухач отримує Сертифікат Освітнього центру Baker Tilly та наочні навчальні матеріали, розроблені нашими спеціалістами.

Курс проводиться як у відкритому, так і в корпоративному форматах. При необхідності ми адаптуємо корпоративні тренінги під конкретні запити замовника.

За додатковою інформацією щодо даного курсу звертайтеся за тел. (044) 284 18 65 або за адресою електронної пошти galina.christianinova@bakertilly.ua