Освітній центр CSREduHub за підтримки Ростислава Курінько та Освітнього центру Baker Tilly запрошує вас на сертифікований тренінг “Звітність в сфері сталого розвитку GRI”.
МЕТА ТРЕНІНГУ
  • ознайомити вас з технологіями підготовки нефінансової звітності та вимогами нового стандарту GRI;
  • підвищити ваші компетенції в області застосування стандарту.

ДЛЯ КОГО ЦЕЙ ТРЕНІНГ
Тренінг буде корисний керівникам та фахівцям з КСВ та інших напрямків, залучених до процесу підготовки та перевірки нефінансової звітності.
ЯК ПРОХОДИТЬ НАВЧАННЯ
Навчання проходить в інтерактивній формі та передбачає виконання практичних завдань. Тренінг проводиться з використанням спеціальних офіційних матеріалів і демонстрацій, акредитованих GRI.
Ви зможете отримати зворотній зв’язок від фахівців з нефінансової звітності  інших компаній, а також обмінятися досвідом.
Учасники тренінгу отримують офіційний сертифікат GRI.
З повною програмою тренінгу можна ознайомитися за посиланням.
ПРОЦЕДУРА ОТРИМАННЯ СЕРТИФІКАТА GRI
  1. Після закінчення тренінгу організатори формують і надсилають у головний офіс GRI список учасників.
  2. На свою електронну пошту ви отримаєте анкету для заповнення від координатора GRI.
  3. Після заповнення контрольної анкети ви отримаєте сертифікат про проходження тренінгу.
ТРЕНЕРИ

Рольф Швері – директор швейцарської консалтингової компанії Schwery Consulting, яка має ліцензію GRI на проведення тренінгів у країнах Східної Європи та Росії. Офіційний тренер Глобальної ініціативи зі звітності у сфері сталого розвитку (GRI).
Рольф Швері майже 10 років жив та працював у Росії, добре знайомий з російською культурою і вільно володіє російською мовою. Він закінчив економічний факультет Фрібурзького університету (Швейцарія). Має вчений ступінь магістра Манчестерського університету (Велика Британія), а також вчений ступінь кандидата наук Російської академії наук (перший громадянин Швейцарії, який отримав ступінь кандидата соціологічних наук російського зразка). Рольф Швері вільно володіє не тільки російською, а й німецькою, англійською, французькою мовами, може спілкуватися на італійській. Має досвід проведення тренінгів по GRI у Росії, співпрацює з компаніями УРАЛСІБ, Зовнішекономбанк та іншими членами мережі ГД ООН у Росії. Керував Швейцарською академією соціального розвитку (SAD). Зараз управляє власною компанією, консультує міжнародні компанії і великі європейські структури.
     
Ростислав Курінько – консультант, фахівець в області корпоративної соціальної відповідальності (КСВ), сталого розвитку, соціально відповідального інвестування, нефінансової і інтегрованої звітності. Офіційний тренер Глобальної ініціативи зі звітності у сфері сталого розвитку (GRI), кваліфікований консультант з КСВ Програми ділових консультацій ЄБРР, сертифікований випускник Академії соціально відповідального інвестування ООН, сертифікований випускник Академії соціально відповідального інвестування ООН.
Дата проведення: 11 – 12 жовтня 2018 р.
Час проведення: 9:00 – 18:00.
Місце проведення: Київ, вул. Фізкультури, 28 (офіс компанії Baker Tilly).
Вартість участі у тренінгу з отриманням міжнародного сертифікату GRI – $500.
Для членів СУП та УКАБ передбачено знижку 15%.
Для попередньої реєстрації перейдіть, будь ласка, за посиланням 
Залишилися питання? Звертайтеся до нас за телефоном +38 (044) 284 18 65 або напишіть на е-мейл ec@bakertilly.ua.