У сучасному темпі життя умови роботи швидко змінюються світ бізнесу стрімко просувається вперед, до більш високого рівня гнучкості й автономії працівників. І якщо ви не приймаєте цих умов ризикуєте залишитись далеко позаду, не втримавши в компанії професіоналів.

51% опитаних говорять про те, що з легкістю перейдуть на роботу, яка дозволяє гнучкий графік, а 37% виберуть компанію, що дає можливість працювати за межами офісу хоча б частину робочого часу.

Отже, які переваги дарує гнучкий графік вам як керівникові та вашим співробітникам

1. Зменшує стрес працівників

Всі люди мають життя поза роботою свої обов’язки, зобов’язання, захоплення, улюблені заняття. І баланс між робочим і приватним, особистим, дуже важливий для кожного з нас: його відсутність призводить до збільшення кількості стресів. Якщо ваш працівник матиме можливість виконати завдання в надурочний час, щоб забрати дітей зі школи або відвідати зранку заняття йогою, це значно знизить щоденний рівень напруги. І суттєво підвищить ефективність роботи!

Занадто сильний стрес призводить до підвищення рівня кортизолу, що, в свою чергу, знижує імунітет, погіршує пам’ять і концентрацію. Як наслідок неефективний працівник з поганим самопочуттям.

2. Демонструє вашу турботу

Пропонуючи гнучкий графік роботи, ви визнаєте, що ваші співробітники живуть і поза компанією. Такий підхід продемонструє, що ви бачите в них не безликих працівників, а людей, що здійснюють свій важливий внесок у ваш бізнес, і яких ви поважаєте.

3. Економить час і гроші

Бурхливі емоції в транспорті в годину пік добре відомі кожному з нас. Якщо періодично уникати таких доріг, це заощадить час, гроші й позбавить чергової порції стресу. Звичайно, ще краще, якщо співробітникові зовсім не потрібно їздити в офіс і він може працювати з дому — в тому випадку, якщо його діяльність це дозволяє.

4. Пропонує більш високий рівень автономії

Надання людям можливості управляти власним графіком дає їм можливість брати на себе повну відповідальність за свій час. Такий вибір дарує певні свободи і в той же час розширює можливості співробітника. У одному з досліджень на Тайвані було опитано 1 380 співробітників із 230 медичних центрів. За результатами опитування, чим більша автономія працівників, тим вищий рівень їхньої задоволеності життям. І звичайно ж, тим менше імовірності, що така людина перейде на іншу роботу.

5. Поважає індивідуальні методи роботи

Не кожна діяльність може використовувати один і той же спосіб. Наприклад, комусь важко писати статті або створювати звіти за столом, особливо за стійкою. І найпродуктивнішим робочим місцем для людини може бути… диван! Чи затишний столик в улюбленому кафе. Надання можливості працювати з дому або з іншого, обраного людиною зручного місця дає можливість максимально підвищити її продуктивність і проявити креативність, вивільняючи дорогоцінний творчий потенціал.

6. Стає трендом у всьому світі

У 2017 році під час соціологічного дослідження співробітників великої американської корпорації попросили вказати, наскільки важливі ті або інші правила організації праці при рішенні змінити місце роботи.

Що може здивувати, так це те, що пункт “баланс між роботою і особистим життям” виявився на першому місці, потіснивши навіть “добробут”, який посів у списку пріоритетів друге місце. Свобода дій і можливість самостійно планувати свій робочий час виявилася важливішою за стабільність і навіть підвищення заробітної плати.

Все більше і більше людей шукають можливості досягти гармонії між професійним і особистим життям. І успішно знаходять компанії, які пропонують гнучкі умови співпраці. Якщо ваша організація не надає такої перспективи, ви ризикуєте втратити професіоналів, здатних принести величезну користь бізнесу. Не втрачайте кращих співробітників!

via

Background vector created by freepik – www.freepik.com