Хоча про інструменти штучного інтелекту говорять багато, для компаній, які прагнуть використовувати ШІ у своїх робочих процесах, пошук правильної моделі залишається складним і дороговартісним.
Підприємства, що лише експериментують із генеративними платформами штучного інтелекту, такими як ChatGPT, можуть втрачати можливості, які надають інші інструменти ШІ та машинного навчання.
Експерти Baker Tilly Digital розробляють багатоетапні рішення для того, щоб компанії могли використовувати ШІ, не зважаючи на вартість та складність. Використання різних інструментів ШІ та машинного навчання може призвести до кращих, швидших, точніших та економічно ефективніших результатів, ніж використання лише одного інструменту.

 

Компанія використовує підхід «гіперавтоматизації», поєднуючи як участь людей, так і машин для найкращого ефекту: спочатку визначається, тип кожного документу для етапу класифікації, потім є частина машинного навчання, де система навчається витягувати ключові значення. Наступним кроком є компонент перевірки – якщо існує розбіжність між очікуваним і фактичним вмістом, їх класифікують вручну, і система цьому навчається.
Насправді є три учасники процесу: штучний інтелект, люди та роботизована автоматизація процесів.
Система, яку використовує Baker Tilly Digital, зчитує друкований текст із точністю 100%, а рукописний — з точністю 90%, але існують процеси перевірки та вдосконалення.
Використання різних моделей та спеціалізованих інструментів дозволяє компанії вирішувати більш складні завдання, такі як прогнозування поведінки клієнтів чи виявлення тенденцій, з високою точністю. Основна ідея полягає у тому, що чим краща модель, тим кращий результат можна досягти.

Бажаєте дізнатись більше? Запрошуємо вас перейти на сторінку з повною версією матеріалу.