Незважаючи на значну волатильність на світових ринках мережа Baker Tilly International продовжує послідовне розширення та зростання- глобальний дохід за 2023 рік становив 5,2 мільярда доларів США, що на 11% більше, ніж у попередньому році, і майже на 30%- порівняно з 2020 роком.

У 2023 році спостерігалося розширення в усіх регіонах, де присутня мережа. Європа стала регіоном із найшвидшим зростанням – 17%, за нею йшли Латинська Америка (16%), Північна Америка (11%) та Азіатсько-Тихоокеанський регіон (3%).

Зростання спостерігалось по усім сервісним напрямкам: напрямок консультаційних послуг, протидіючи тенденції уповільнення ринку, зріс на 12,3%, за ним йшли податки — 12%, а також аудит і бухгалтерський облік — 10%. Напрямок юридичних послуг зріс на 16% у 2023 році.

Чисельність персоналу зросла на 4,5% у всьому світі до 43 000. До кінця 2023 року частка жінок-партнерів у мережі досягла історичного максимуму в 24,4%. Ми продовжуємо прагнути заохочувати всіх наших співробітників до повної реалізації свого потенціалу та сприяти культурі різноманітності, включеності та приналежності.

Франческа Лагерберг, СЕО Baker Tilly International, зазначила: «Зростання мережі, за умов невеликого збільшення штату та на такому нестабільному ринку, є неймовірним досягненням, і я вдячна за наполегливу роботу усім нашим 43 000 співробітникам, які зробили це можливим. Подолання бар’єру в 5 мільярдів доларів США лише через чотири роки після досягнення 4 мільярдів доларів доходу свідчить про те, що це мережа зі справжніми амбіціями та стимулом.

Перемога в нагороді «Бухгалтерська Мережа 2023 року» підтвердила те, яким особливим і значущим брендом Baker Tilly став на міжнародному рівні. Наша сила, стійкість і досвід важливі для наших клієнтів, оскільки ми допомагаємо їм пройти ці невизначені часи у різних частинах світу“.

Повний офіційний пресреліз мережі за посиланням