Критика, навіть найтактовніша і конструктивна, може завдати шкоди нашій самооцінці та почуттю власної гідності. Але як ви, напевно, знаєте, набагато, набагато гірше отримувати критику зловмисну, неочікувану або абсолютно необґрунтовану.

На жаль, подібне може статися на робочому місці, і це називається деструктивна критика”. Це тип критики, який може завдати шкоди, підірвати або навіть зруйнувати чиюсь роботу, репутацію або самооцінку. Він відрізняється від конструктивного або навіть негативного відгуку, оскільки не призначений для того, щоб допомогти вам; насправді — якраз навпаки.

У цій статті ми розглянемо деякі способи захистити себе від деструктивної критики.

Деструктивна критика поширена на токсичних або психологічно небезпечних робочих місцях, де політика компанії та інші види нефахової, неналежної поведінки постійно формують відповідну корпоративну культуру. В ідеалі місця роботи, де допускається деструктивна критика (або навіть заохочується), слід уникати. Але іноді це просто не варіант.

У цій статті ми розглянемо деякі способи захистити себе від деструктивної критики.

Не сумнівайтесь у своїй здатності ідентифікувати тип критики

Люди не завжди діють сумлінно, коли критикують колег. Іноді наявні й приховані мотиви: особиста помста або неприязнь, приниження чужої роботи заради посади або визнання, та навіть просто невдалий день може викликати бажання зробити й іншій людині так само погано.

Більшість з нас може відрізнити конструктивну критику від деструктивної або отруйну поведінку, але іноді бракує впевненості, щоб ідентифікувати їх, просто тому що ми можемо автоматично звинуватити себе або зробити невірне припущення про мотиви того, хто говорить.

Якщо люди не можуть висловити обґрунтовану критику, не принизивши вас або ваші дії, ваші ідеї або репутацію, тоді проблема в їхньому невмінні конструктивно спілкуватися. А якщо ви чуєте критику, яка є необґрунтованою або призначена для того, щоб завдати вам шкоду, ви не повинні боятися визнати її такою, яка вона є. Деструктивна критика — це не результат ваших помилок і дій, вона недоречна на роботі.

Ігноруйте деструктивну критику

Після того як ви визначили подібні прояви як деструктивну критику, краще, що ви можете зробити, щоб захистити себе, — проігнорувати її. Звичайно, це нелегка справа. Деструктивна критика шкодить, вона і висловлюється саме з такою метою. Знадобиться багато зусиль, щоб усвідомити: те, що ви чуєте, не є точним відображенням того, хто ви є.

Якщо в критиці є доля правди, слід поставитися до цього серйозно. Але як тільки критик починає переходити на особисте — це той момент, коли потрібно почати ігнорувати, просто “відключитися” від цих слів.

Проте це може бути складно, якщо, скажімо, деструктивний критик — ваш колега або, що ще гірше, керівник. Коли ви не плануєте негайно звільнитися, як почуєте таку критику, вам не уникнути подальшого спілкування з цією людиною. Якщо ви застрягли в такому місці, постарайтеся все-таки не звертати уваги на ту частину, що стосується вашої особи. Визнайте, що критик не правий, і той факт, що він думає, ніби може говорити з вами в подібному тоні, також помилковий.

Поясніть, чому ця критика деструктивна для вас

Але що, коли це звичне явище? Якщо ви регулярно отримуєте деструктивну критику від колег, це тільки питання часу, коли все стане по-справжньому руйнівним. У подібній ситуації не соромтеся інформувати свій відділ кадрів або вище керівництво про те, з чим вам доводилося стикатися на роботі щодня. Також непогано все це документувати.

Якщо вам більше подобається конфронтація, ви також можете подумати про зустріч з винуватцем сам на сам. Поясніть, чим саме він вас принизив і чому спосіб, яким він критикує, не допомагає. Ви також можете сказати, що хочете, щоб він або навчився ефективно виступати з конструктивною критикою, або уникав критики вас і вашої роботи в цілому.

Це варто спробувати. Можливо, колега насправді не знає про те, що робить, і прислухається до ваших слів. Крім того, навіть якщо деструктивний критик несприйнятливий, принаймні, тепер у вас є підтвердження, що ви намагалися виправити ситуацію.

Найголовніше: постарайтеся контролювати свої емоції. Останнє, що вам треба, — це вибухнути у відповідь.

Деструктивна критика, якщо її заохочувати на робочому місці, матиме катастрофічні наслідки для організації. Це руйнує культуру, створює токсичне середовище і в результаті негативно вплине на роботу всієї компанії.

via

Background vector created by rawpixel.com – www.freepik.com