Реалії бізнесу такі: якщо співробітник хоче піти на шахрайство, він зможе це зробити. Питання тільки в тому, чи легко це йому вдасться.

Якщо ви підозрюєте, що у вашій компанії працюють шахрайські схеми, розпочніть з підтвердження того, що показники підрозділу (компанії в цілому) відповідають очікуванням.

Сигнали про шахрайство працівників

Однією з найбільш помітних ознак шахрайства є поведінка співробітників. Якщо ваш працівник несе одноосібну відповідальність або ухвалює остаточне рішення з важливих питань (хоча не повинен), буде непоганою ідеєю відстежувати діяльність цього співробітника, щоб визначити причину його поведінки.

Перерахуємо ще деякі поведінкові ознаки шахрайства, які потрібно шукати.

Відмова від обов’язкової відпустки чи відпустки за хворобою

Працівник, який ніколи не бере відпустку і багато працює — знахідка для компанії. Багато хто з нас не ставить під сумнів таку поведінку, тому що вона дає нам швидкі результати. Іноді те, що виглядає як важка робота, насправді замітання слідів або контроль своїх шахрайських схем. Співробітники, особливо ті, що працюють в умовах, коли шахрайство ймовірніше, повинні брати відпустку: стежте за цим. Це допоможе виявити шахрайську діяльність, якщо вона ведеться, і хоч би на якийсь час обірве її.

Різкі зміни в способі життя співробітників (новий будинок, дорогі прикраси, автомобілі)

Згідно з дослідженням глобального шахрайства 2014 року, 43,8% професійних шахраїв відкрито живуть невідповідно до достатків. У вашого співробітника будинок кращий, ніж у вас? А як щодо його машини? Ось загальне правило: якщо у вашого співробітника є більш статусні або дорогі речі, ніж у вас, це сигнал про шахрайство з його боку.

Істотні особисті проблеми з боргами і/або кредитами

В ідеалі компанія повинна виконати перевірку кредитоспроможності перед прийомом на роботу. Проте деякі компанії просто не хочуть проходити через це. Але фінансові проблеми можуть підштовхнути людину до розкрадання або шахрайства. Також варто перевірити, чи не було у співробітника у минулому звинувачень (або навіть вироку) в шахрайстві.

Позичання грошей або прохання про виплату авансів

У тому ж дослідженні 33% професійних шахраїв зазнають фінансові труднощі. Коли співробітник краде або “позичає” гроші компанії, він часто сам себе виправдовує: “Все гаразд, я просто заплачу їм пізніше”. І так щоразу, але це “пізніше” ніколи і не настає.

Роздратування у відповідь на розумні питання

Якщо співробітник відмовляється відповідати на очевидне або розумне питання, він, імовірно, страждає від провини або не дає вам заглибитися в деталі. Якщо це коли-небудь станеться, продовжуйте ставити питання. Ви обов’язково отримаєте відповідь, яку шукаєте (навіть якщо вона вам не подобається).

Є багато інших ознак шахрайства. Проте контролююча поведінка не завжди допоможе виявити шахрая у вашій компанії. По суті, все, що вам потрібно знати: будьте обережні з тими, кому довіряєте, усвідомлюйте поведінку своїх співробітників і знайте, що відбувається з фінансами компанії.

Як запобігти шахрайству?

Якщо ви регулярно перевіряєте, чи відповідають ваші економічні показники очікуванням, шахрайській діяльності важче залишитися непоміченою. Аномалії будуть виявлені, розслідувані й усунені набагато швидше. Створення середовища, в якому ефективність бізнесу ретельно контролюється, відлякує шахраїв подібно до того, як система сигналізації у вашому будинку заважає зломщикам. Якщо ви проводите постійний внутрішній аудит у своїй компанії — ви знижуєте ризики.

 

via

Banner vector created by vectorpouch – www.freepik.com