Про мережу Baker Tilly International

Baker Tilly International налічує 746 офіси у 126 компаній-учасниць, розташованих в 145 країнах світу. Загальна кількість співробітників складає 35 000 чоловік. Штаб-квартира мережі розташована в Лондоні.
Найбільшими учасницями мережі Baker Tilly є компанії в Сполученому Королівстві, США, Німеччині, Нідерландах і Франції. Ми маємо дуже сильні офіси на Кіпрі, в Україні та Швейцарії.

Всі учасники мережі Baker Tilly International поділяють загальну філософію, засновану на глобальному підході до обслуговування клієнтів, найвищих Стандартах якості послуг і постійному вдосконаленні технології виконання робіт та якість взаємодії один з одним.

З метою обміну передовим досвідом та розробки досконаліших методів, в Baker Tilly International створюються галузеві робочі групи, які вивчають кращі приклади досягнень компаній – учасниць мережі у відповідних галузях і видах діяльності.

Найцінніший актив Baker Tilly International – бездоганна репутація, яка заснована на наступних факторах: якість послуг, проактивний підхід, відповідність професійним стандартам і ефективні комунікації з клієнтом.

Кожен наш клієнт отримує максимум вигоди від наданої йому послуги завдяки нашому стратегічному мисленню, орієнтованому на те, що кожна послуга стає ефективним рішенням для бізнесу клієнта і завдяки холістичному підходу до наших послуг, який передбачає виявлення додаткових вигод для клієнта «понад» очікуваний результат.

Членство в мережі дає можливість учасникам мережі Baker Tilly International використовувати кращий світовий досвід в ході реалізації як внутрішніх, так і міжнародних проектів. Ми гарантуємо всім клієнтам професійну підтримку в будь-якій країні, де діють офіси компаній – учасниць Baker Tilly International.
Якість послуг, що надаються компаніями-учасницями мережі, гарантовано регулярними перевірками, проведеними експертами штаб-квартири мережі. Незалежність учасників мережі забезпечує стійкість її позицій на міжнародному ринку.

We are proud to be a member of Baker Tilly International, a top ten global network of independent accounting and business advisory firms, whose member firms share our dedication to exceptional client service. The international network gives us significant global reach in addition to our substantial national presence. We collaborate to leverage our skills, resources and local expertise to help our clients grow locally, nationally and globally.

More information on the global network can be found at www.bakertilly.global