Про Baker Tilly в Україні

Baker Tilly – українська компанія, що надає послуги в сфері аудиту, бізнес консультування, оцінки, бухгалтерського та управлінського обліку; одна з лідерів на національному ринку, незалежний член міжнародної мережі Baker Tilly.

Ми ведемо діяльність на українському ринку з квітня 1999 року відповідно до Закону України «Про аудиторську діяльність», прийнятих Стандартів аудиту та етики Міжнародної федерації бухгалтерів.

Наша компанія входить до найбільших аудиторських та консалтингових компаній України.

Ми маємо великий досвід надання послуг впевненості, що включає в себе: аудит фінансової звітності, в тому числі й проєкти, що пов’язані із виходом компанії на міжнародні фінансові ринки; проєкти зі злиття та поглинання; консолідації та трансформації фінансової звітності у міжнародні та американські стандарти обліку; роботи з міжнародними фінансовими установами.

Baker Tilly зареєстрована в PCAOB (Publiс Company Accounting Oversight Board) – некомерційна організація, метою якої є спостереження за звітністю відкритих акціонерних компаній.

Як незалежний член міжнародної мережі Baker Tilly , ми маємо можливість пропонувати нашим клієнтам послуги у всіх країнах світу.

We are proud to be a member of Baker Tilly International, a top ten global network of independent accounting and business advisory firms, whose member firms share our dedication to exceptional client service. The international network gives us significant global reach in addition to our substantial national presence. We collaborate to leverage our skills, resources and local expertise to help our clients grow locally, nationally and globally.
More information on the global network can be found at www.bakertilly.global