Про Baker Tilly в Україні

Baker Tilly – українська компанія, що надає послуги в сфері аудиту, бізнес консультування, оцінки, бухгалтерського та управлінського обліку; одна з лідерів на національному ринку, незалежний член міжнародної мережі Baker Tilly.

Ми ведемо діяльність на українському ринку з квітня 1999 року відповідно до Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність», прийнятих Стандартів аудиту та етики Міжнародної федерації бухгалтерів.

Наша компанія входить до найбільших аудиторських та консалтингових компаній України.

Ми маємо великий досвід надання послуг впевненості, що включає в себе: аудит фінансової звітності, в тому числі й проєкти, що пов’язані із виходом компанії на міжнародні фінансові ринки; проєкти зі злиття та поглинання; консолідації та трансформації фінансової звітності у міжнародні та американські стандарти обліку; роботи з міжнародними фінансовими установами.

Як незалежний член міжнародної мережі Baker Tilly , ми маємо можливість пропонувати нашим клієнтам послуги у всіх країнах світу.

ТОВ “БЕЙКЕР ТІЛЛІ УКРАЇНА”, що провадить свою діяльність під брендом Baker Tilly є незалежним членом Baker Tilly International. Baker Tilly International Limited – англійська компанія. Baker Tilly International не надає професійних послуг клієнтам. Кожна фірма-член є окремою і незалежною юридичною особою і кожна описує себе як таку. ТОВ “БЕЙКЕР ТІЛЛІ УКРАЇНА” не є агентом Baker Tilly International і не має повноважень діяти від імені Baker Tilly International. Жодна компанія Baker Tilly International, ТОВ “БЕЙКЕР ТІЛЛІ УКРАЇНА”, ні будь-яка інша фірма-член Baker Tilly International не несе відповідальності за дії чи бездіяльність один одного. Назва Baker Tilly та пов’язаний з нею логотип використовується за ліцензією Baker Tilly International Limited.

Ми пишаємось тим, що є членом Baker Tilly International – однієї з ТОП-10 найкращих світових мереж незалежних бухгалтерських та консалтингових компаній.  Ми працюємо з метою використання наших навичок, ресурсів та місцевого досвіду, щоб допомогти нашим клієнтам зростати на місцевому, національному та глобальному рівнях.
Більше інформації про глобальну мережу можна знайти на веб-сайті www.bakertilly.global