Stop war. Stay with Ukraine

Наш головний пріоритет – зупинити війну, врятувати життя та принести мир. Наші Збройні сили, місцеві підрозділи оборони та волонтери зараз роблять все для нашої безпеки та перемоги, і ми разом з іншими намагаємося їм допомогти та закликаємо всіх долучатись до підтримки, обравши один з доступних варіантів:

Підтримати ініціативи Фонду “Повернись живим”

Фонд підтримує Збройні Сили України, фінансуючи оборонні ініціативи.


Підтримка Збройних Сил України

Національний банк України відкрив спеціальний рахунок для збору коштів на підтримку Збройних Сил України.


Ініціативи Міжнародного благодійного фонду PAREA  


Міжнародний благодійний фонд «ПАРЕА» запустив програми з закупівлі медичного обладнання для лікарень та військових госпіталів, фінансування операцій для дітей, жінок, осіб, які постраждали від військових дій, збір коштів на засоби захисту для військових, а також збір коштів на відбудову Бучі, Ірпеня, Гостомеля. Бородянки, сіл і селищ Київської області, України, доріг, будівель інфраструктури.

 


Підтримка ініціатив Фонду Східна Європа

Фонд запустив проєкт «Шелтер» – для невідкладної допомоги усім, хто вимушений покинути власні домівки й шукати притулку.


Для волонтерських організацій та людей з усього світу, які хочуть допомогти Україні: волонтери можуть відправити речі першої необхідності на один із міжнародних складів Nova poshta Global, і вони відправлять їх тим, хто потребує їх в Україні. Адреси міжнародних відділень

 

Разом ми сильніші, і ми обов’язково зупинимо війну і будемо жити у світі зростаючої економіки та миру, де кожен може відчувати себе в безпеці, а наші покоління будуть зростати вільними та щасливими.

Ми будемо дуже вдячні за вашу підтримку. Давайте разом зупинимо цю війну і принесемо мир!

Слава Україні! Героям Слава!