Життя в компанії

Baker Tilly – це простір для реалізації можливостей людей, які прагнуть розвиватися. Ми шукаємо амбітних працівників, що ставлять перед собою високі цілі й готові сміливо та наполегливо йти до їх здійснення.

Рух вперед, постійне зростання, прагнення більшого – запорука успішної кар’єри в Baker Tilly. Майже всі наші партнери розпочинали свій професійний шлях із посади молодшого спеціаліста, асистента аудитора.

Якщо ж і ви хочете швидкого зростання – наша компанія стане для вас майданчиком для стрімкого прогресу. Це трамплін, який дасть вам поштовх для впевненого розвитку всередині Baker Tilly або ж в іншій галузі. Це середовище, що динамічно змінюється. Це велика кількість цікавих клієнтів та проектів. За 4 -5 років ви досягаєте того рівня знань і компетенції, яким має володіти професіонал в сфері фінансів.

Ми більше ніж професійна команда, ми – дружній колектив. Завжди готові прийти на допомогу та підтримати у будь-якій ситуації – як професійній сфері, так і життєвою порадою. Стабільний розвиток неможливий без дружньої атмосфери і ми робимо все можливе для її створення та підтримки.

Ми – не організація, в якій збуваються всі мрії, тому що мрії у всіх різні. Однак ми твердо переконані: люди, які приходять до нас, отримають необхідний професійний досвід та знання, корисні зв’язки та знайомства, необхідні для побудови успішної кар’єри.

Сніданок в офісі.

Кожен член команди Baker Tilly може не витрачати час на приготування сніданку. Щоранку на всіх чекають смаколики у корпоративному Inspiration Cafe: корисна вівсянка, смачні тости із джемом, кава, чай, фрукти. Звичайно, напої доступні для співробітників протягом усього часу перебування в офісі.

 

Happy Friday.

По закінченню робочого тижня ми маємо нагоду прийняти участь у цікавому івенті – чи то приготування цукерок, чи то спілкування з дипломованим психологом, чи то перегляд фільмів. Традиційну для більшості офісних працівників п’ятницю ми проводимо в неформальному середовищі, спілкуючись між собою та отримуючи нові цікаві знання та навички.

 

Зелений офіс.

Екологічна відповідальність в сучасному світі давно не модний тренд, а необхідність, яка допоможе зберегти нашу планету для майбутніх поколінь. Політика Go Green компанії Baker Tilly передбачає використання екологічних матеріалів у роботі, LED освітлення в усьому офісі, збір та утилізація паперу, батарейок, пластику.

 

 

Спортивні заходи.

Baker Tilly об’єднує людей не лише за фахом та професійними навичками, а й за спортивними уподобаннями. Ми регулярно приймаємо участь у спортивних заходах столиці та готові до будь-яких ініціатив – від проведення ранкової його в офісі до створення власної футбольної команди.

Вже кілька років Baker Tilly підтримує Благодійну організацію «Hope and Homes for Children», яка прагне подарувати кожній дитині люблячу сім’ю.

Наші працівники допомагають зберегти природу України. У 2018 році активісти  Baker Tilly побудували острів та бунгало для птахів у заповіднику на Тузловських лиманах. Командна робота задля створення кращого майбутнього країни – головна цінність наших працівників.

 

 

Бібліотека.

Різноманіття нашої літературної скарбнички стане до смаку кожному, хто вважає читання не захопленням, а способом отримання нових знань. Мрієте стати чарівником? Для вас повна збірка творів про Гаррі Поттера. Плануєте розробити власну фінансову концепцію? Не зайвим буде повторити основи політекономії та перечитати “Капітал” Карла Маркса. Наша літературна скарбничка увесь час поповнюється новими актуальними книжками.

 

Фотоконкурс

Кожного року ми організовуємо фотоконкурс серед наших співробітників. Це одна з традицій Baker Tilly, якій вже 10 років. Теми для фотографій обираються шляхом голосування серед співробітників, а 12 найкращих робіт потім прикрашають сторінки корпоративного календаря.

 

 

Корпоративи

Щороку працівники компанії із усих областей україни збираються на спільне святкування Дня народження Baker Tilly та Нового року. Це завжди тематичне, цікаве та бурхливе свято, де ми маємо змогу поспілкуватися із колегами поза межами офісу. Ну і звичайно весняні та осінні свята: ми спільно святкуємо 8 березня та 14 жовтня. А для дітей наших працівників щороку проводимо Новорічні ранки.

 

 

Благодійність.

В рамках проекту “Маленькі добрі справи” ми підтримуємо дитячі будинки. Кожен працівник Baker Tilly може особисто долучитись до допомоги дітям: закупити книги для бібліотеки, прийняти участь у облаштуванні дитячого табору, підготувати новорічні подарунки. Діти заслуговують на радість та дива. Ми не можемо стояти осторонь, якщо маємо реально нагоду допомогти.