5 кроків кар’єрними сходами Baker Tilly

Якщо ваша ціль – стати професіоналом у сфері фінансів, чудовим вибором для старту та професійного розвитку може стати сфера аудиту та консалтингу. У нашій компанії ви отримаєте прозору систему кар’єрного розвитку, адже кожний співробітник знає, яких цілей має досягти, аби перейти на новий грейд. А цікаві задачі та виклики будуть мотивувати вас рухатись вперед.

Під час стажування ви дізнаєтесь про особливості роботи бізнесу, який обслуговує ваш відділ. Мінімальний термін стажування – три місяці. Максимального терміну не передбачено, адже ми віримо у професійні чесноти усіх членів нашої команди.

Стажування закінчується офіційним прийняттям вас до команди Baker Tilly. Ви вже знаєте специфіку своєї основної діяльності, розумієте проблеми та виклики, які стоять перед бізнесом, маєте необхідні знання, щоб допомогти клієнтам. Як довго ви затримаєтесь на цій сходинці залежить лише від вас (спойлер – рідко хто засиджується на посаді цій посаді більше 1-2 року).

А ось тут ви вже полишаєте зону комфорту та маєта нагоду долучитись до складних проектів, продемонструвати лідерські якості, цілеспрямованість у прийнятті рішень, а також стати наставником молодших колег.

Чим вище по сходах – ти більша відповідальність. На цій посаді ви самостійно керуєте проектними командами, готуєте звіти та проектні рішення. Крім того ви стаєте лідером думок та маєте залучати та заохочувати інших членів команди Baker Tilly до брейнстормів та обміну ідеями.

Ось тут Ви починаєте вести переговори із керівниками компаній – клієнтами, одночасно управляти різними проектами та готувати комерційні пропозиції та контракти. На цій сходинці ви вже несете відповідальність за членів своєї команди, їх професійний розвиток та за результати виконаної роботи.

І ось ви на вершині. Ви підкорили усі сходинки та стали визнаним компанією та бізнес-спільнотою експертом. Відтепер ви визначаєте стратегію розвитку Baker Tilly, зміцнюєте взаємовідносини з клієнтами, формуєте та зберігаєте наші цінності. Здається складно? Насправді ні. Більшість діючих партнерів розпочинали свою карьеру із самої першої сходинки. Безсумніву, вони доклали зусиль, старання та терпіння для подолання усього шляху. І якщо змогли вони, то зможете й Ви.