5 кроків кар’єрними сходами Baker Tilly

Якщо ваша ціль – стати професіоналом у сфері фінансів, чудовим вибором для старту та професійного розвитку може стати сфера аудиту і консалтингу. У нашій компанії ви отримаєте прозору систему кар’єрного розвитку, адже кожний співробітник знає, яких цілей має досягти, аби перейти на новий грейд. А цікаві задачі та виклики будуть мотивувати вас рухатися вперед.

Junior specialist
Це – початок вашого кар’єрного шляху. Ця позиція для кандидатів з мінімальним досвідом роботи або взагалі без нього. На цьому етапи ви дізнаєтеся про особливості роботи у сфері аудиту та консалтингу. Під керівництвом ваших старших колег почнете розбиратися з основами діяльності.

Specialist
Ви вже маєте певний досвід роботи та сміливо беретеся за задачі, які вам ставлять. Ви – частинка команди, яка реалізовує складні аудиторські та консалтингові проекти. Окрім професійного виконання поставлених завдань, на цьому етапі важливо продемонструвати лідерські якості, цілеспрямованість у прийнятті рішень. А ще, Ви станете наставником для своїх молодших колег.

Senior Specialist
Чим вище по сходах – тим більша відповідальність. На цій посаді ви самостійно керуєте проектними командами, пропонуєте рішення, готуєте звіти та рекомендації клієнтам. Звичайно, комунікуєте з клієнтом та навчаєте молодший персонал.

Manager
Якщо ви доросли до менеджера – ви, професіонал своєї справи! Тепер ви приймаєте управлінські рішення, ведете переговори з керівниками компаній-клієнтів, управляєте різними проектами. На цій сходинці ви вже несете відповідальність за членів своєї команди, їх професійний розвиток та за результати виконаної роботи.

Partner
І ось ви на вершині. Ви підкорили усі сходинки та стали визнаним компанією та бізнес-спільнотою експертом. Відтепер ви визначаєте стратегію розвитку Baker Tilly, зміцнюєте взаємовідносини з клієнтами, формуєте та зберігаєте наші цінності. Більшість діючих партнерів розпочинали свою карьеру з самої першої сходинки. Безсумніву, вони доклали зусиль, старання та терпіння для подолання усього шляху. І якщо змогли вони, то зможете й Ви.