Сертифікований тренінг “Звітність у сфері сталого розвитку GRI”

У 2016 році вийшли в світ модульні стандарти складання нефінансової звітності (GRI Standards), розроблені Global Reporting Initiative. Офіційно вони набрали чинності 1 липня 2018 року.

GRI Standards дозволяє адаптувати нефінансову звітність компаній під їх галузеву специфіку. Модульний стандарт складається з трьох універсальних категорій, які підходять для всіх компаній незалежно від виду діяльності, а також 33 специфічних стандартів, які пов’язані з екологічними, економічними та соціальними аспектами діяльності компанії.

GRI продовжує інтеграцію в світові ініціативи державних та ринкових регуляторів, намагаючись максимально враховувати останні новації в даній галузі. При цьому формат стандарту достатньо універсальний та підійде також тим організаціям, які хочуть використовувати його лише для звітності по окремим конкретним аспектам своєї діяльності. Така організація може використовувати лише окремі модулі.

Освітній центр Baker Tilly запрошує вас на сертифікований тренінг “Звітність в сфері сталого розвитку GRI”.

Із програмою тренінгу можна ознайомитись за посиланням.

Мета навчання
Ознайомити вас з технологіями підготовки нефінансової звітності та вимогами нового стандарту GRI;
Підвищити ваші компетенції в області застосування стандарту.

Для кого
Тренінг буде корисний керівникам та фахівцям з КСВ та інших напрямків, залучених до процесу підготовки та перевірки нефінансової звітності.

Як проходить тренінг
Навчання проходить в інтерактивній формі та передбачає виконання практичних завдань. Тренінг проводиться з використанням спеціальних офіційних матеріалів і демонстрацій, акредитованих GRI.
Ви зможете отримати зворотній зв’язок від фахівців з нефінансової звітності інших компаній, а також обмінятися досвідом.
Учасники тренінгу отримують офіційний сертифікат GRI.

Сертифікат
Після закінчення тренінгу організатори формують і надсилають у головний офіс GRI список учасників.
На свою електронну пошту ви отримаєте анкету для заповнення від координатора GRI.
Після заповнення контрольної анкети ви отримаєте сертифікат про проходження тренінгу.

Тренер
Рольф Швері – директор швейцарської консалтингової компанії Schwery Consulting, має ліцензію міжнародної The Global Reporting Initiative (GRI) на проведення тренінгів у країнах Східної Європи й Росії. Вільно володіє російською, німецькою, англійською, французькою мовами, може спілкуватися на італійській мові. Закінчив економічний факультет Фрібурзького університету в Швейцарії, магістр Манчестерського університету у Великобританії, кандидат соціологічних наук в Росії.
Рольф Швері має великий досвід проведення тренінгів із GRI в Україні, Казахстані, Польщі, Угорщині, Словаччині та ін. Очолював Швейцарську Академію соціального Розвитку (SAD), а на цей час управляє власною компанією, консультує міжнародні компанії й великі європейські структури.

Дата проведення: 10-11 жовтня 2019 р.
Час проведення: 9:00 – 18:00.
Місце проведення: Київ, вул. Фізкультури, 28 (офіс компанії Baker Tilly).
Вартість участі у тренінгу з отриманням міжнародного сертифіката GRI – $700.

Залишилися запитання? Звертайтеся до нас за телефоном +38 (044) 284 18 65
або напишіть на е-mail ec@bakertilly.ua.