Компанія Бейкер Тіллі Україна виступила офіційним партнером конференції «IPO на Варшавській фондовій біржі: можливості для українських компаній», що проходила 23 квітня 2007 року в готелі Прем’єр Палас в місті Києві.

 

Особливістю конференції було те, що не ній власники та менеджери українських компаній, що розглядають можливості проведення IPO на зарубіжних фондових площадках, змогли отримати реальний алгоритм виходу на Варшавську фондову біржу.

 

Первинне розміщення акцій за кордоном є ефективним способом залучення засобів для фінансування росту на українському ринку та підвищення довіри до компанії. Варшавська фондова біржа є однією з найбільш привабливих європейських площадок для IPO українських компаній. Розміщення на ВФБ відкриває доступ до польського ринку капіталу, активи якого складають біля 200 млрд. євро, а також доступ до інвесторів інших країн Європейського Союзу. Варшавська фондова біржа є одним з найбільш динамічних ринків у Європі за кількістю нових IPO і займає 5 місце серед європейських фондових бірж.

 

Керуючий партнер компанії Бейкер Тіллі Україна Олександр Почкун виступив на конференції з докладом на тему «Роль аудитора при виході на IPO». Напередодні конференції Олександр Почкун зазначив: «Тема IPO сьогодні досить популярна серед керівництв великих українських компаній. Багато хто вже сьогодні зацікавлений в отриманні реальної інформації щодо всіх процесів і процедур, що є необхідними для виходу на фондові біржі. В цьому контексті конференція ВФБ зможе дати відповіді на всі насущні питання цієї теми. Разом із іншими спеціалістами ми зможемо роз’яснити все деталі, що допоможуть менеджерам компаній прийняти важливі для їх бізнесу рішення».

 

Серед учасників конференції були провідні польські і українські компанії ING, Hogan & Hartson, Астарта Київ, Magister & Partners, The PBN Company, NBS, Capital One Advisers та Асоціація компаній-емітентів.