2-4 липня в Санкт – Петербурзі пройшла перша регіональна конференція Baker Tilly International країн СНД і Балтійського регіону. Організаторами даного заходу виступили компанія Бейкер Тіллі Україна і компанія Бейкер Тіллі Русаудит. У конференції взяли участь більш ніж 70 представників з країн СНД, Балтії і Західної Європи.

Основна увага була приділена обговоренню переваг і перспектив, ринків країн СНД і Балтійського регіону, що динамічно розвиваються, в розрізі синергетичної взаємодії в різних напрямах, членів мережі Baker Tilly International.

З вітальною промовою виступили управляючий партнер компанії Бейкер Тіллі Україна – Почкун Олександр, Партнер Бейкер Тіллі Русаудит – Сироус Олександр, Керівник Бейкер Тіллі Русаудит – Самойлов Євгеній.

На конференції виступив головний керівник і президент Baker Tilly International Джеф Барнс. У своїй доповіді він детально проаналізував досвід мережі за останні роки, а також звернув особливу увагу на аспекти, які впливають на майбутнє мережі, а також її цілі на найближчу перспективу. Торкнувся питань європейської інтеграції і можливостей міжнародної співпраці Тед Веркаде, член міжнародної ради директорів і регіональний голова країн Європи близького Сходу і Африки.

Практичним досвідом поділилася Зінченко Ірина – керівник департаменту маркетингу і PR компанії Бейкер Тіллі Україна, детально проаналізувавши основні аспекти взаємодії і комунікації членів мережі, Ірина на практичних прикладах показала як синергія усередині мережі, може сприяти просуванню бренду.

Про практичні аспекти щодо процедур due diligence, а також про привабливість інвестиційних можливостей України розповіла Ірина Чернова – керівник департаменту Due Diligence.

Конференція надала унікальну можливість учасникам, детальніше дізнатися про специфіку ведення бізнесу в різних країнах співдружності, а також налагодити взаємодію і комунікаційні процеси не лише між компаніями усередині мережі, а й між співробітниками цих компаній. Вільне і безпосереднє спілкування дало прекрасну можливість і послужило прекрасним приводом для консолідації всередині мережі Baker Tilly International.