29 січня 2009 року до Київського офісу компанії Бейкер Тіллі Україна завітав Голова Консультаційної Ради країн Європи, Близького Сходу та Африки Бейкер Тіллі Інтернешнл – Тед Веркаде.

Тед Веркаде виголосив коротку промову для співробітників Київського офісу компанії Бейкер Тіллі Україна в якій розповів про подальші перспективи та здобутки компаній які входять до бренду Baker Tilly International.
Голова Консультаційної Ради окремо зупинився на досягненнях компанії Бейкер Тіллі Україна, та виділив швидкий ріст, та динамічні показники, а також успішну міжнародну співпрацю Бейкер Тіллі Україна у мережі Бейкер Тіллі Інтернешнл.
Тед Веркаде звернув увагу слухачів на те, що членство в мережі Baker Tilly International постійно зростає і зараз бренд має 145 незалежних компаній-представників у 110 країнах світу. На думку Теда Веркаде місія компанії та її звернення до світу «це перш за все функціонування як мережа, представники якої надають клієнтам незалежні аудиторські, бухгалтерські, податкові і фінансові послуги високої якості за допомогою світових ресурсів і зв’язків з позицій цілісності та об’єктивності».
Тед Веркаде більш детально зупинився на програмах навчання та стажування, дана практика широко використовується членами міжнародної мережі.
Наприкінці доповіді співробітники компанії мали можливість поставити запитання та отримати відповіді від Голови консультаційної ради країн Європи, Ближнього Сходу та Африки.