10 червня у Варшаві, Baker Tilly (Україна) спільно з Міжнародною юридичною компанією Baker & McKenzie, UniCredit Group і Baker Tilly (Польща), за підтримки Варшавської Фондової Біржі, провели IPO семінар для членів мережі Baker Tilly International з Центральної та Східної Європи. Метою заходу був обмін між фахівцями досвідом в IPO проектах, налагодження співпраці між глобальними сервіс-провайдерами, опис переваг WSE, а також, розкриття умов розміщення для емітентів

Beata Kacprzyk, головний спеціаліст відділу розвитку бізнесу на Варшавській Фондовій Біржі, виступила з вітальним словом, а також презентувала загальну інформацію про ВФБ, умови для емітентів та можливості, які вони пропонують.


Олександр Почкун, CEO компанії Baker Tilly в Україні, під час свого виступу розповів про досвід у проектах IPO, в яких приймала участь його компанія (13 проектів з 22 в цілому по Україні за 2005-2012 роки) а також, надав відповіднірекомендації своїм колегам, іншим членам мережі.


Konrad Konarski, партнер Baker & McKenzie у Варшаві, описав шляхи співпраці з юристами в рамках IPO процесу.


Robert Koleczek, директор напрямку «Ринки акціонерного капіталу»в UniCredit Group, показав важливість і переваги IPO для емітентів і поділився досвідом своєї компанії в IPO проектах.


Andreas Philippou, директор Baker Tilly на Кіпрі, у своїй презентації розкрив інформацію про Кіпрські компанії, які котируютьсяна ВФБ.


Joe Smoczynski, консультант Baker Tilly, представив до уваги учасників приклади деяких проектів IPO і детально розповів про етапи такого процесу і до чого необхідно бути готовим.


У цілому, семінар відвідали представники Baker Tilly з Польщі, Азербайджану, Росії, Білорусії, Люксембургу, Кіпру та України.

 
Фотографії з семінару:
Beata Kacprzyk, головний спеціаліст відділу розвитку бізнесу, Варшавська Фондова Біржа 
 
Konrad Konarski, партнер Baker & McKenzie
 
Andreas Philippou, директор Baker Tilly на Кіпрі
 
 
Joe Smoczynski, консультант Baker Tilly