Торік загальними зборами учасників ТОВ «Бейкер Тіллі Україна», яке на підставі ліцензійного договору має ексклюзивне право використання бренду BakerTilly, було прийнято рішення відкликати згоду на використання бренду BakerTilly, надану ТОВ «Бейкер Тіллі Україна ЕК», шляхом його перейменування.  
Одночасно, для безперервного забезпечення надання якісних послуг із оцінки, Групою компаній «Бейкер Тіллі Україна» була сформована нова команда фахівців, яка вже близько року  успішно реалізує проекти із оцінки на базі іншого підприємства Групи – ДП «Бейкер Тіллі Україна Консалтинг».  
На сьогоднішній день проводяться відповідні юридичні процедури, спрямовані на фактичну реалізацію рішень загальних зборів щодо перейменування ТОВ «Бейкер Тіллі Україна ЕК». ТОВ «Бейкер Тіллі Україна» не несе відповідальність за діяльність та якість наданих ТОВ «Бейкер Тіллі Україна ЕК» послуг та наголошує, що зазначене товариство не має відношення до діяльності Групи компаній, що оперують під брендом BakerTilly в Україні.