«Незалежні члени мережи вірять, що єдине ціле значно важливіше за сумму його частин»

Виконавчий директор та президент, Джефф Барнс

Цього року Baker Tilly International святкує своє двадцятиріччя. На сьогодні мережа вже встигла перетворити невелику кількість незалежних фірм в 20 країнах у всесвітню інфраструктуру, що складається із 24000 кращих спеціалістів, що працюють і більш ніж 100 країнах світу.

Нещодавно Baker Tilly International опублікували черговий річний звіт за 2007 фінансовий рік. 2007 рік видався досить успішним для компаній Baker Tilly International– сумарний річний прибуток зріс на 9% та склав 2,5 млрд. долл., а цілі, що були поставлені членам міжнародної мережі, були успішно досягнені. Бізнес-умови, за яких можливе досягнення можливих результатів, кожного разу стають все складнішими і все частіше тестуються.

У звіті, так само як подається інформація щодо структури та цілісного підходу до надання послуг високої якості, пропонується огляд досягнень мережі за 2007 рік, а також розповідається про ті основні труднощі, які доводилось долати впродовж року як незалежним компаніям, так і всій мережі. У звіті також можна знайти коментарі керівника Baker Tilly International Джеймса Кастеллано та президента мережі Джеффа Барнса, що зачіпають питання єдності та різноманітності, сумарного річного прибутку, перспектив ухвалення єдиних міжнароднів стандартів звітності, проектів Baker Tilly International із стажування персоналу, майбутнього бренду тощо.

Звіт також торкається питань перспектив мережі в різних регіонах світу, корпоративної соціальної відповідальності, міжнародного стажування в Baker Tilly International, порівняльного аналізу сумарного прибутку мережі і окремих регіонів за останні три роки; містить інформацію про незалежних членів мережі, критерії членства тощо.

Річний звіт Baker Tilly International за 2007 фінансовий рік.