Аграрний сектор України продовжує зростати, залучаючи інвестиції та приваблюючи бажаючих застосувати свої бізнес-ідеї у сільському господарстві. На першому етапі планування важливо визначитися з вибором сільгоспкультури, виробництво якої принесе максимальну вигоду. Вирощування нішевих культур характеризується високою рентабельністю, але вони також і більш вимогливі до погодних умов, менш стійкі до захворювань, а попит на них важко прогнозувати. Навіть затребуваність культури не є гарантією її популярності у виробників, як це відбувається зараз з какао, плантаціями якого фермери все частіше жертвують заради вирощування менш вимогливого каучуку.
Наша інфографіка надасть вам загальне уявлення по прибутковості вирощування найпопулярніших сільгоспкультур: ми вирахували вартість кожної культури з одного гектара, виходячи із загальних площ посівів, обсягів і вартості врожаю. Отримані цифри дозволять по-новому поглянути на звичні нам культури і, ми сподіваємося, матимуть практичну користь.
Щоб подивитися інфографіку у повному розмірі перейдіть за посиланням.
Прибыльность наиболее популярных агрокультур
Це більше цікавих і корисних фактів про наші агробізнес та сільське господарство ви можете знайти в новому інфографічному довіднику “Агробізнес України 2016”.
Агробізнес України 2016