12 грудня відбулися загальні збори асоціації «Український клуб аграрного бізнесу», на яких було підбито підсумки результатів діяльності, а також була обрана нова Президія. Президентом був переобраний Алекс Ліссітса, а загалом до її складу увійшло 12 осіб.  

Одним із членів новообраної президії став Олександр Почкун — керуючий партнер Baker Tilly. Він відзначив суттєвий ріст УКАБ від клубу до повноцінної асоціації за останні роки, а також наголосив на її дієвості. На думку Олександра Почкуна, саме громадські об’єднання виступають ключовими драйверами змін в державі, і УКАБ своїми проектами успішно втілює такі зміни в реальність.

Одним із найважливіших завдань Асоціації, на нашу думку, є встановлення взаємопорозуміння між великим і маленьким сільськогосподарським бізнесом. Це утворить конкурентні форми різної величини і сприятиме сталому розвитку сектору.  

Baker Tilly має найбільшу на локальному ринку аудиторських та консалтингових послуг практику співпраці з представниками сільськогосподарського сектору, тому наша участь в Президії УКАБ допоможе створювати нові ще більш ефективні інструменти для розвитку агробізнесу. Завдяки нашій співпраці ми підвищимо рівень обізнаності та грамотності в галузі, а також знайдемо нові можливості для розбудови прозорого й відкритого бізнесу.