Компанія Baker Tilly провела семінар «Як організувати бізнес у США: що потрібно знати і чого уникати?». Захід відбувся 6 лютого 2018 року в готелі Alfavito Kyiv за підтримки міжнародної секції Асоціації адвокатів штату Нью-Йорк.

Тетяна Стретович, керівник департаменту податків та права Baker Tilly, привітала учасників і подякувала за проявлену цікавість до питань ведення бізнесу в Америці, яка надихнула компанію на організацію цього заходу.

Варто відзначити, що підігріванню інтересу до теми неабияк сприяє збільшення обсягів вітчизняного експорту до США та проведена там податкова реформа.


photo business in usa


Знаннями та досвідом з присутніми ділився Сергій Гошовський, партнер Нью-Йоркської юридичної фірми Hoshovsky Law Firm LLC, голова Комітету по Східній Європі Асоціації Адвокатів Штату Нью-Йорк.


photo business in usa 2


На семінарі учасники зі спікером обговорювали важливі питання, такі як особливості організації підприємницької діяльності та взаємовідносини з контрагентами і працівниками.

Одна з ключових рекомендацій – особливу увагу варто приділити вибору штату. Він має бути дружнім до «закордонного» бізнесу та максимально підходити вашій діяльності. Від цього залежатиме скільки податків ви будете сплачувати, яку звітність будете подавати та як до вас буде ставитись суд у випадку спору.

Втім, завдяки теплій атмосфері заходу, серед запитань до спікера були не тільки «бізнесові». Учасники мали можливість для спілкування про цікаві для себе особливості такої країни як США під час неформальної частини семінару.

Baker Tilly та Hoshovsky Law Firm підтримують бажання українського бізнесу з виходу на ринок США та готові надати свою підтримку, щоб зробити його максимально комфортним та успішним.