Спеціалісти компанії Baker Tilly провели аудит консолідованої фінансової звітності Компанії, підготовленої у відповідності за МСФЗ за рік, що закінчився 30 червня 2017 року. Ця фінансова звітність включає звіт про фінансовий стан на 01 липня 2015 року, 30 червня 2016 року та 30 червня 2017 року. Аудит консолідованої фінансової звітності Компанії «Новаагро Лімітед» проводиться другий рік поспіль.

ГК «Новаагро Україна», що розпочала свою діяльність у 2009 році, є однією з провідних агрокомпаній Харківського регіону. До складу Групи входять 4 компанії.

ТОВ «Торгівельний будинок «Новаагро», що спеціалізуються на торгівлі та переробці сільськогосподарської продукції, а саме зернових  культур, реалізацією на внутрішньому й зовнішніх ринках борошна   пшеничного вищого і першого гатунку, висівок пшеничних, гранульованих та негранульованих. З 2016 року компанія розширила свою сферу діяльності торгівлею мінеральними добривами.

ТОВ «Агропромислова компанія «Новаагро», яка займається зберіганням та транспортуванням сільськогосподарської продукції, має елеваторну потужність 268 тисяч тон одночасного зберігання.

ТОВ «НОВАКОРМ» спеціалізується на виготовленні комбікормів для всіх видів сільськогосподарських птиць та тварин.

ТОВ «Новаагра Україна» займається  інвестиційною діяльністю.