Аудиторська компанія «Бейкер Тіллі Україна» повідомляє про відкриття свого представництва у східній Україна – місті Донецьку. З його допомогою «Бейкер Тіллі Україна» встановить більш тісний, оперативний та ефективний зв’язок з клієнтами компанії у східних областях України.

Приймаючи подібне рішення, компанія «Бейкер Тіллі Україна» керувалась перш за все стабільними темпами економічного та індустріального розвитку, високою інвестиційною активністю, а також інтелектуальнім потенціалом даних територій. Саме на ці критерії у числі основних вказує управляючий партнер компанії «Бейкер Тіллі Україна» Олександр Почкун.

За його словами, економіка Донецької області – одна із самих динамічних і швидко розвинених у країні. Саме тут спостерігається ріст попиту на аудиторські і консалтингові послуги , в декілька разів перевищуючі існуюче положення. Тому, ціллю нашої компанії є сприяння подальшому розвитку регіону шляхом надання високопрофесійних аудиторських, податкових, та консультаційних послуг бізнес-товариству у східних областях України.

До відкриття офісу у місті Донецьк компанію «Бейкер Тіллі Україна» підштовхнуло активне розширення бізнесу клієнтів. У східній Україна компанія надає послуги не тільки міжнародним транснаціональним гравцям, а й великим українським фінансово-промисловим групам.

«Бейкер Тіллі Україна» має намір зміцнити співробітництво с великими підприємствами металургійної, машинобудівної та вугледобувної галузей, а також розвивати практику у галузі роздрібної торгівлі, фінансових послуг та виробництва товарів народного споживання.

Ми очікуємо, що загальне число клієнтів буде збільшуватись по мірі зростання попиту компаній менших за розміром (великих національних гравців), також представників тих галузей, де «Бейкер Тіллі Україна» досі не працює.

Управляючий партнер компанії Олександр Почкун, підкреслив, що за його спостереженнями будуть користуватися попитом консультаційні послуги, пов’язані з реструктуризацією бізнесу, виходом на міжнародні ринки капітал, а також майбутній суттєвій активізації виходу українських компаній на міжнародні фондові площадки шляхом IPO.

Новий регіональний офіс «Бейкер Тіллі Україна» у Донецьку знаходиться за адресою:
Ул. Челюскинцев 157 А
Тел. (+38 062) 312 58 49 / 312 59 79
Факс (+38 062) 312 51 66