Після підписання угоди про співпрацю з Асоціацією сертифікованих міжнародних професійних бухгалтерів компанія Baker Tilly отримала змогу розширити доступ українських фінансистів до навчальних програм.  

Тож аби дізнатися про нові можливості 7 червня в освітньому центрі компанії зібралися зацікавлені в урізноманітненні професійного кругозору фахівці. Зустріч була організована спільно з представництвом CIMA в Україні та пройшла у нетрадиційному для бухгалтерської спільноти форматі ранкового коктейлю.

Під час заходу учасники ділились власними думками щодо майбутнього фінансових професій. Зокрема, жваво обговорювались прогнози щодо можливої роботизації робочих функцій обліковців.

Наталія Вовчук, голова представництва CIMA в Україні, також відзначила влив новітніх технологій на траєкторію розвитку професії. Втім, говорити про появу штучного інтелекту такого рівня що дозволив би автоматизувати аналітичну роботу, на сьогодні зарано. «Наразі ми бачимо тренд зміни парадигми в оцінці успішності бізнесу – раніше це була прибутковість, зараз це сталий розвиток. Все більший запит ми маємо не на фінансову, а на інтегровану звітність» – відзначила пані Наталія. За цих умов роль людини, в сенсі фахівця з різноманітним професійним бекграундом та розвиненими аналітичними здібностями лише зростає.

Ті фахівці, що постійно вдосконалюють свої знання та навички будуть востребувані на ринку праці ще довгий час. Головним же фактором є якість отримуваних знань та їх «широкопрофільність». Адже в сьогоднішньому професійному світі вузька спеціалізація, без розуміння хоча б базових речей у суміжних сферах, знижує конкурентність.

В рамках заходу були презентовані спільні освітні програми Baker Tilly та CIMA, у тому числі з можливістю навчання он-лайн.

Сприяння професійному розвитку фахівців з фінансового та управлінського обліку є одним з пріоритетів нашої роботи – зауважила Олена Гармай, керівник освітнього центру Baker Tilly – враховуючи ж специфіку фінансової сфери, вже сьогодні ми маємо розуміти важливість опанування фінансистами знань з основ ІТ, управління, маркетингу та інших «непрофільних» напрямах, задля впевненості у своєму професійному майбутньому.

На додачу до обговорення триваючого процесу переходу на Міжнародні стандарти фінансової звітності в Україні (в рамках взятих країною при підписанні Угоди з ЄС на себе зобов’язань) учасники мали змогу «з перших вуст» дізнатися про роботу над впровадженням у світі Міжнародних стандартів управлінського обліку.

За словами учасників цей ранковий коктейль зі смаком бухгалтерських новацій був цікавим та корисним, тож готуємо нові зустрічі.

Слідкуйте за нашим календарем заходів на сайті та на сторінках Baker Tilly у соціальних мережах – буде ще цікавіше та ще корисніше!