12 вересня український агрохолдинг “Мрія” був придбаний компанією SALIC UK Ltd.

Ця угода — одна з найбільш значущих в українському агросекторі за останні роки: придбання компанії, що має велике боргове навантаження після дефолту в 2014 році, показало, що інвестори не втрачають інтерес до України, а ми, в свою чергу, продовжуємо вибудовувати комфортні справедливі умови, надійні відносини, що сприяють покращенню загального інвестиційного клімату в країні.

Завершення операції буде можливе після отримання дозволу Антимонопольного комітету України (АМКУ) і виконання інших типових для подібних транзакцій умов. Після завершення угоди “Мрія” продовжить свою операційну діяльність в Україні спільно з дочірньою компанією SALIC — Continental Farmers Group (CFG).

Для цілей даної угоди, а саме для проведення податкового Due Diligence групи компаній “Мрія” була залучена компанія Baker Tilly, незалежний член Baker Tilly International, що входить до ТОП-10 міжнародних бухгалтерських та консалтингових мереж світу.

”Мрія” — одна з найбільших українських агрокомпаній, що обробляє 150 тис. га в шести областях Західної України. У своєму активі має 4 сучасні елеваторні комплекси загальною потужністю 380 тис. тонн, картоплесховище загальною місткістю 52 тис. тонн, насіннєвий і крохмальний заводи.

SALIC UK (Saudi Agricultural and Livestock Investment Company, Велика Британія) — дочірня компанія Saudi Agricultural and Livestock Investment Company, акціонерного товариства, що належить Фонду державних інвестицій Королівства Саудівська Аравія. Діяльність компанії спрямована на інвестиції в сільське господарство і тваринництво у країнах, що мають конкурентну перевагу в сприянні виробництву продуктів харчування і їх доступності для експортних ринків.