Постійні зміни у професійних стандартах вимагають відповідної обізнаності та кваліфікації. Тому у кожній компанії виникає необхідність у безперервному професійному навчанні співробітників. Професійний розвиток повинен бути змістовним і насиченим, щоб згодом мати релевантний досвід, а не просто красивий сертифікат на полиці. По деяких професіях навіть існує вимога до постійного оновлення знань. Як же з користю витратити час, відведений на тренування професійних навичок?

Професійне навчання повинно відбуватися за принципом lifelong learning. Тобто, аби досягти значного результату і бути в темі останніх тенденцій, навчання має стати регулярним у вашому щомісячному графіку. Завдяки постійному навчанню аудитори та інші спеціалісти у сфері фінансів, бухгалтерського обліку та оподаткування можуть бути поінформованими про останні зміни у законодавстві України, МСА, МСФЗ / МСБО, П(С)БО України. Але мова не лише про ці професії. Навчатися мають усі, хто бажає зростати. Постійне оновлення знань створює підґрунтя для зростання та міжнародного визнання за кордоном. Професійне навчання може відкрити безліч дверей і надати фахівцеві можливість вивчити чи вдосконалити конкретну професію, яка допоможе йому побудувати захоплюючу кар’єру в новій області.

Клієнти цінують професіоналізм, який перевіряється “боєм”, тобто польовою працею на проєктах або у прямих комунікаціях зі співробітниками Клієнта.

Тренування професійних навичок дозволяє:

  • підвищити цінність кожної людини, що є підґрунтям належної якості її праці. Це, в свою чергу, підвищує вартість працівника на ринку робочої сили
  • покращити якість роботи в цілому
  • знизити репутаційні ризики компанії, що, зокрема, важливо для компаній, які надають професійні послуги та підвищити рівень задоволення Замовників, що в свою чергу, призводить до зростання обороту та прибутку компанії: адже задоволені Клієнти завжди хочуть повернутися саме до тієї компанії, де їм надали послуги якісно та швидко

Спеціалісти, які слідкують за останніми змінами у професійних стандартах та законодавстві завжди будуть на крок попереду колег, які не присвячують навчанню достатнього часу, за рахунок глибини своїх знань та швидкості прийняття рішень і вирішення спірних питань. Всупереч якісному внутрішньому навчанню, важливо отримувати додаткове навчання ззовні, щоб бути максимально “підкованим” і вміти застосовувати та впроваджувати нові підходи і нові стандарти.

Чому наша компанія займається освітніми заходами? Бо ми хочемо поділитися набутим досвідом на базі питань, які виникають у нас в процесі нашої праці на реальних проєктах, і тому надані нами матеріали відповідають на актуальні питання сьогодення. Професійне навчання – це не якась там “нав’язлива ідея”, привезена за кордону, це реальний і дієвий інструмент, який може вливати на збільшення капіталізації компанії.

Компанії, які пропонують проведення освітніх заходів для своїх співробітників – є більш привабливими роботодавцями для талановитих та досвідчених фахівців. В умовах дефіциту на ринку праці, це є важливим фактором конкурентоспроможності. Сертифікованим спеціалістам, які працюють в Компанії, яка сама може надавати послуги з навчання, не потрібно витрачати час на пошук та відпустку і гроші на участь у відповідних освітніх заходах.

Сертифіковані фахівці потрібні, щоб брати участь у тендерах. Наявність та відповідна кількість сертифікованих спеціалістів у штаті компанії – є законодавчо-обумовленою і обов’язковою умовою для чималої кількості компаній, які беруть участь у тендерах з надання професійних послуг державним компаніям та підприємствам суспільного значення в Україні.

Рух вгору часто залежний від отримання нових знань. Тож, аби набуті знання згодом принесли дивіденди, професійний розвиток має стати комплексним та безперервним процесом. Тримаємо нашу “операційну систему” в тонусі та крокуємо вперед.

 

Хочете зрозуміти, чи може ваша компанія стати кращою, якщо співробітники пройдуть додаткове професійне навчання за своїм фахом? Чи у компанії є інші приховані можливості, які можна розкрити? Поспілкуйтесь із фахівцями Baker Tilly, і ми розкладемо по поличках ваші проблеми та дами покроковий гайд з їх вирішення.