Захід стартує в Києві 9 вересня, і продовжитися до 30 грудня. Даний захід є одним з найбільших заходів року і збирає під своїм керівництвом більше 100000 учасників – представників культурної, політичної, спортивної та бізнес еліти. Впродовж декількох місяців 8 відомих жінок і 8 відомих чоловіків розмальовуватимуть кожен свою паркову скульптуру у вигляді свині на тему: «Мати і дитя», після чого експозиція скульптур розміщується в галереї «Лавра». Апогеєм заходу стане добродійний аукціон, виручені гроші підуть на закупівлю матеріалів для модернізації післяродових палат пологового будинку№1 м. Києва.

Компанія Бейкер Тіллі Україна завжди активно підтримувала і підтримує просування і популяризацію національної ідеї і цінностей в українському суспільстві, а також займає активну соціальну позицію. Наша компанія всебічно підтримує даний захід, так-як вважає дану добродійну акцію успішним прикладом симбіозу культурологічної і благочинної ініціативи.

Так, завдяки вже проведеним аукціонам було куплено різне устаткування для шкіл-інтернатів, ігрові майданчики для 18 дитячих будинків, холодильне устаткування в опіковий центр, меблі, побутову техніку в дитячі будинки і багато іншого.

Захід підтримують відомі видання України, рейтингові телевізійні канали, інформаційні агентства країни. Автор щорічного добродійного «PIG PARADE’ 2009» «8 инь + 8 янь» – успішний київський ресторатор Маргарита Січкарь.