17-19 вересня в Східному регіоні, місті Донецьку, пройшов міжнародний інвестиційний Саміт і виставка «Енергоефективність 2009».

Учасники Саміту обговорили і розглянули питання і проблематику впровадження енергоефективних технологій, досвід фінансування подібного роду програм Європейським Банком Реконструкції і Розвитку, ознайомилися з якнайкращими практиками енергоефективності в Голландії, обговорили можливості фінансування енергоефективних проектів.

Саміт відвідали представники провідних аудиторських і інвестиційних компаній, найбільших підприємств регіону, фондових бірж, різні міжнародні організації, які займаються фінансуванням проектів енергозбереження, представники Кабінету Міністрів України.

Інвестиційний Саміт відкрив нові можливості і перспективи українським компаніям для залучення засобів і підтримки спеціалізованих фінансових установ і фінансових організацій.

Саміт обкреслив нові можливості і перспективи розвитку екологічно чистого виробництва і технологій.

У Саміті взяли участь представники компанії Бейкер Тіллі Україна: керівник Донецького офісу Звєрєва Олександра і аудитор компанії Ахоніна Катерина.