За 2016 рік в Україні значно виріс імпорт сільськогосподарської техніки, іноземні компанії відкривають дилерські центри, а на виставках представляють комбайни українського виробництва. 
В Україні суттєво виріс імпорт сільськогосподарської техніки  
Втрачені позиції після падіння на 40% і 30% в 2014 та 2015 роках відповідно були повністю відіграні в 2016 р. завдяки відновленню у розмірі 70%. 
За даними Мінагропроду, за перше півріччя 2016-го аграрії купили 4,9 тис. одиниць техніки на 4,5 млрд грн., що на 35% більше в порівнянні з тим же періодом 2015 року. Більше половини цієї суми сільгоспвиробники витратили на трактори і комбайни (понад 2,4 млрд грн). Загалом в 2016 придбано 9995 одиниць на суму 10,4 млрд гривень. 
В січні 2017 року зріст ринку продовжився – аграрії придбали 341 одиницю техніки на суму близько 320,5 млн грн. Всього ж за 4 місяці 2017 року аграріями придбано 3218 одиниць техніки на суму близько 3,4 млрд. грн. 
Як зазначає генеральний директор асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» Тарас Висоцький, головною причиною таких результатів став збіг одразу декількох факторів: відкладеного попиту, високих прибутків за попередні три роки та зношеності існуючої техніки. Через політичну та економічну невизначенність в 2014 та 2015 роках аграрії не поспішали вкладати гроші в техніку, але зі стабілізацією ситуації почали оновлювати та дообладнювати свої парки. За його словами, збільшити продажі вдвоє може програма державної підтримки на 2017 рік, яка передбачає виділення 550 млн грн на купівлю техніки. За нею фермерам буде компенсовано 20% від вартості придбаної сільськогосподарської техніки українського виробництва.  
На користь збереження позитивних темпів росту в 2017 році вказує і той факт, що ринок сільгосптехніки в Україні ще далекий від заповнення: за різними оцінками, господарства забезпечені нею лише на 50-70%, а приблизно 35% перебуває у незадовільному стані. Крім того, уряд має намір продовжити програму підтримки національного виробника в 2018 році, що також сприятиме росту ринку.  
За умови, що всі прогнози виявляться вірними, оновлення технічного парку дозволить українським аграріям збільшити виробництво та експорт своєї продукції, що сприятиме подальшій модернізації устаткування.  
Компанія Case IH відкрила дилерський центр в Мелітополі 

«Торговий дім «Агроальянс» – офіційний дилер техніки Case IH – 23 березня 2017 року відкрила 5-ий дилерський центр і шоурум Case IH в Україні. 

Відкриття стало для гостей чудовою нагодою ознайомитися з продукцією виробника, представленою на демонстраційному майданчику. Зокрема, під час відкриття були представлені трактори Case IH Puma 180 і Magnum 315 CVX. Всередині шоу-руму акцент був зроблений на тракторі Farmall 110 JX, який є лідером продажів в Україні в сегменті стосильних тракторів. 

За словами керівника відділу продажів «Торгового Дому «Агроальянс» Павла Яцути, новий дилерський центр дозволить компанії бути ще ближче до своїх клієнтів в Запорізькій області. Віднині їм доступний повний спектр сервісних послуг, які надає Case IH: від придбання техніки і запчастин та виклику мобільного сервісної бригади до тренінгів для підвищення кваліфікації своїх фахівців.  

Як наголосив пан Яцута, розвиток дилерської мережі своєю кінцевою метою ставить надання українським підприємствам можливості використовувати передові технології в прийнятті економічно- і практично-вигідних рішень, які допоможуть не тільки збільшити обсяг виробництва сільгосппродукції, а й вивести агробізнес на більш високий рівень.  

Новий дилерський центр знаходиться за адресою: м. Мелітополь, вул. Воїнів-Інтернаціоналістів, 1/1.

В Києві представлять новий зернозбиральний комбайн українського виробництва

Skif 280 Superior від Херсонського машинобудівного заводу можна буде побачити 7-10 червня в рамках Міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2017». 

Серед заявлених виробником технічних показників 6-ти циліндровий двигун Sisu Power потужністю в 276 к.с., що дозволяє економити до 10% палива. Ширина захвату зернової жатки складає 6,3 м. Завдяки тому, що пальці на мотовилі виконані з пластик-нейлону, зерно не зазнаватиме ушкоджень.  

В планах ХМЗ випускати по 10 комбайнів на місяць. Сприятиме цьому і передбачена в рамках держпідтримки компенсація за придбання сільгосптехніки українського виробництва, яка становить 20%. 

Поява нового комбайну разом із програмою компенсації від держави дозволить малим та середнім господарствам суттєво зекономити на купівлі техніки, а українському виробникові збільшити свою частку на ринку.  

Придбати новинку можно за ціною 3 839 100 грн.

Українським аграріям буде доступний новий сервіс агромоніторингу 

Компанія Planet представила можливості використання супутникових знімків 

В посольстві США українській делегації від Мінагрополітики компанія Planet представила свої технічні рішення, які допомагають підвищити ефективність в управлінні сільськогосподарськими підприємствами.  

Українській стороні було представлено огляд еволюції українського ринку супутникового агромоніторінгу. Крім того, компанія Planet продемонструвала можливості використання супутникових знімків в умовах українського сільгоспринку.  

Передбачається, що тепер українські аграрії зможуть забезпечити щоденний контроль за станом рослин та земельним фондом. 

Компанія Planet першою в світі змогла забезпечити щоденну якісну зйомку земної поверхні за допомогою супутників, яких в неї зараз налічується 140.

У Києві представили перший 4-гусеничний трактор John Deere

В рамках виставки Агро-2017 офіційний дилер John Deere «Юпитер 9 Агросервис» вперше в Східній Європі продемонструє перший 4-гусеничний John Deere 9570РХ.

Новий для нашого ринку трактор John Deere 9570RX обладнується 6-циліндровим 13,5-літровим двигуном John Deere PowerTech PSS номінальною потужністю 570 к.с. Всього ж лінійка моделі 9RX складається з чотирьох моделей, які оснащуються двигунами потужністю від 470 до 620 к.с. Всі вони агрегатуються універсальною трансмісією “Е18” з функцією управління ефективністю для автоматизованого контролю двигуна і трансмісії. До базового оснащення також входить шарнірна система рульового управління, а на замовлення доступне активне рульове керування (ACS), яке покращує маневреність і забезпечує утримання курсу на швидкостях до 40 км/год.  

Переміщається новинка на проколостійких гусеничних стрічках Camso Durabuilt серії 3500 і 6500 шириною 30 дюймів (762 мм) з технологією Duradrive для оптимізації несучої продуктивності в поле. 

Кабіна CommandView III обладнана підвіскою нової системи, яка покращує якість їзди, допускаючи вертикальне переміщення до 10 см. Всередині – повністю інтегрована система автоматичного водіння AutoTrac і система інформаційного менеджменту JDLink Connect, дисплей CommandCenter 4-го покоління з індивідуальним налаштуванням сторінок для швидкого доступу до функцій управління трактором і робочим обладнанням.  

Серія 9RX призначена для особливо важких і масштабних робіт, таких як культивація, оранка, дискування і розпушування та дозволить виконувати їх ще швидше, при цьому не перенавантажуючи техніку.  

Вартість моделі John Deere 9570RX сягає 420 тис. євро.