21-го вересня в офісі юридичної фірми Arzinger податкові експерти Baker Tilly та Arzinger провели семінар з особливостей трансфертного ціноутворення в 2017 році

Спікери від Baker Tilly — старший податковий консультант Софія Свистун та Керівник Департаменту податків та права Baker Tilly Ukraine Тетяна Стретович — розповіли про те, які операції тепер вважаються “контрольованими”, як бізнесу уникнути неприємностей при роботі з пов’язаними компаніями та чому про подання податкової звітності варто думати щонайменше на рік вперед. Вони розглянули положення Податкового кодексу України стосовно трансфертного ціноутворення на предмет того, що вони означають для українського бізнесу на практиці. При цьому, спікери приділили особливу увагу роботі бухгалтерів зі звітністю з трансфертного ціноутворення, а також висвітлили позицію податкової з тих чи інших питань ТЦУ.  

Представники Arzinger law office — старший юрист практики податкових та митних спорів Дмитро Трут та юрист Микита Ларіонов — розповіли про тенденції судової практики з питань трансфертного ціноутворення в Україні та зарубіжних країнах.

Питання трансфертного ціноутворення сьогодні набрало особливої актуальності, оскільки Україна приєдналася до BEPS та зобов’язалася боротися із агресивними практиками податкової оптимізації. Одним із кроків на цьому шляху стало удосконалення процедури контролю за трансферним ціноутворенням і виведенням доходів за кордон. Проте не всі компанії розуміють, як саме їм варто перебудувати свою дільність. З метою допомогти їм у цьому експерти Baker Tilly й проводять такі освітні заходи.

Запрошуємо вас на наступний семінар з податків — «Останні зміни в податковому законодавстві Кіпру та України», де ми розкажемо про концепцію бенефіціарного власника, нові розробки в податковому праві Кіпру, обмін фінансовою інформацією та про багато іншого. Він відбудеться 4-го жовтня 2017-го в Alfavito Hotel Kyiv. Детальніше на сторінці заходу в Facebook