10 липня відбулася науково-практична конференція на тему «Законодавче регулювання оціночної діяльності. Сучасний стан та перспективи розвитку».

Конференція організована Міжнародним Інститутом Бізнесу за підтримки Фонду державного майна України, Державного комітету України із земельних ресурсів, Українського суспільства оцінювачів, Асоціація фахівців оцінки.

На конференції обговорювали питання пов’язані з низкою законопроектів, які покликані регулювати оціночну діяльність в Україні, а також окрему увагу учасники приділили проекту Закону України « Про внесення змін до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав і професійну оціночну діяльність в Україні». Закон направлений на усунення корупційних механізмів у сфері оціночної діяльності і монополізації сфери оцінної діяльності.

У конференції прийняли участь директор компанії Бейкер Тіллі Україна ЕК, Полянський Олександр Леонідович і партнер компанії, Калапуша Олексій Леонідович, учасники конференції обмінялися думками і поділилися своїм баченням перспектив даних законопроектів в Україні.