4 грудня у Москві на екзаменаційній сесії RICS (The Royal Institution of Chartered Surveyors) партнери «Бейкер Тіллі Україна ЕК» Олександр Полянський та Олексій Калапуша, а також менеджер Олена Рубан успішно склали кваліфікаційні іспити на ступінь MRICS (Member of Royal Institution of Chartered Surveyors).

RICS – найбільша організація професіоналів в області нерухомості, будівництва і землекористування у світі. RICS був організований 1868 року, а в 1881 році отримав статус «Royal». Об’єднуючи членів по всьому світу, RICS є основним джерелом знань у сфері нерухомості, надаючи незалежні, об’єктивні висновки урядовим установам та міжнародним організаціям.

Відділення Оцінки RICS є центром передових технологій і підвищення кваліфікації в області оцінки нерухомості і відповідає за встановлення стандартів для всіх членів RICS, що працюють за цією спеціальністю.

RICS це поважна міжнародна сертифікація, яку сприймають як знак якості найвищого рівня не тільки за кордоном, але і в Україні.

На сьогоднішній день в Україні ступенем МRICS володіють менше 40 фахівців, у порівнянні з Великою Британією, де кількість членів RICS налічує близько 84000 фахівців.