Менше в раціоні м’яса — менше парникових газів
Journal of Cleaner Production опублікував дослідження вуглецевого сліду харчових продуктів. Вуглецевий слід – це показник, що вимірює сумарний обсяг викидів парникових газів, спричинених прямою або опосередкованою діяльністю людини, організації, підприємства. Кожен з нас робить свій внесок у збільшення парникового ефекту, використовуючи автомобіль, обігріваючи будинок або просто вживаючи їжу зі значним вуглецевим слідом. 
За допомогою цього показника можна приблизно розрахувати, яку шкоду завдає атмосфері Землі той чи інший продукт. 

Вуглецевий слід харчових продуктів

Щоб визначити обсяг парникового газу, отриманий в результаті виробництва харчових продуктів, потрібно враховувати всі складові на кожному етапі можливого викиду. Наприклад, внесення синтетичних добрив, паливо, що необхідне для функціонування сільгосптехніки і доставки продуктів, використання холодильних установок в процесі зберігання продукції. Найбільший вуглецевий слід серед харчових продуктів залишає червоне м’ясо. Для виробництва 1 кг парникового газу потрібно біля 50 цибулин і усього лише 44 г яловичини.

Ідея замінити соковитий стейк соєвим аналогом надихне хіба що вегетаріанця. Однак зменшення в раціоні червоного м’яса на користь овочів та фруктів може бути корисним і для здоров’я, і для атмосфери нашої планети.