У потоці багатьох законодавчих змін в Україні досить важко зробити фокус і розповісти про головне.

У попередньому випуску УПРАВЛІННЯ ЕКОЛОГІЧНИМИ ТА СОЦІАЛЬНИМИ РИЗИКАМИ. Євроінтеграційні фактори” ми в загальних рисах розкрили питання гармонізації українського екологічного законодавства до законодавства ЄС та питання викидів забруднюючих речовин підприємств. В цьому випуску «ЕКОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ господарської діяльності підприємств» робимо акцент на поводженні з відходами та іншими екологічними аспектами господарської діяльності підприємств.

У плані поводження з відходами та стічними водами українські підприємства очікують справді революційні зміни. На це маємо наступні 10-15 років. Для когось такий великий перехідний період – це можливість нічого не робити. Для інших – перехідний період буде часом можливостей.

Можна чекати, коли від вас вимагатимуть дотримання вимог. Або можна очолити процес, скориставшись до того ж грантовими чи пільговими кредитами.

Саме зараз той час, коли екологічність виробництва  це «прапор», який вас виділить, надасть переваги, завдяки яким ви зможете стати попереду конкурентів

 

У другому випуску:

  • WASTE REVOLUTION: зміни у законодавстві щодо поводження з відходами
  • НАССР – ШЛЯХ НА РИНКИ ЄВРОПИ: сертифікація елеваторів
  • ПРОМИСЛОВЕ ЗАБРУДНЕННЯ: європейська модель зменшення викидів (оновлення інформації минулого номера)
  • НЕФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ В УКРАЇНІ ТА СВІТІ: огляд передових практик