Бути лідером і брати на себе відповідальність за команду і досягнення результатів непросто. Для цього потрібне розуміння того, як правильно мотивувати людей, підтримувати їхній моральний дух і оптимізувати продуктивність, що може бути досить складно. І не завжди керівник знатиме напевно, що робити в тій або іншій ситуації.

Світова концепція лідерства схильна пов’язувати силу і впевненість з успіхом, але в сучасному бізнес-середовищі лідерство часто виглядає зовсім інакше. Більше того, зростає саме дефіцит лідерства, незважаючи на те, що сьогодні значно більше інвестицій йде на його розвиток.

TED Talks назва лекцій, які читаються найрозумнішими людьми планети з 1984 року у рамках проекту TED, що буквально означає Technology, Entertainment, Design (технологія, розважальні проекти, дизайн). До речі, саме на TED-конференції вперше продемонстрували комп’ютер Macintosh, а також заговорили про глобальне потепління і штучний інтелект.

“Ідеї, гідні поширення” девіз конференцій. Саме їх бере на озброєння весь прогресивний світ. У спікерів TED є ідеї, які проливають світло на питання ефективного лідерства. Скористаємося унікальними порадами!

1. “Що потрібно, щоби бути великим лідером”

У цьому виступі на TED провідний експерт Розалінда Торрес обговорює основні складові успіху великого лідера. За словами Торрес, яка  25 років своєї професійної кар’єри присвятила дослідженню того, що робить лідерів значними, здатність передбачати прийдешні зміни, створювати різноманітні команди з різними перспективами і готовність відмовитися від традицій в пошуку нових рішень найважливіші аспекти лідерства. Торрес пропонує лідерові поставити собі три питання і чесно відповісти на них, щоб критично проаналізувати власну поведінку і виробити ефективніший стиль керівництва:

  • Де саме чекаю змін і в якому напрямі рухаюсь?
  • Наскільки різноманітна моя персональна і професійна мережа партнерів?
  • Чи досить я сміливий, щоб порвати з минулим?

2. “Дивовижні звички оригінальних мислителів”

Організаційний психолог Адам Грант розкриває ідеї оригінальних мислителів, якими він був здивований, втративши свого часу можливість інвестувати у бізнес Warby Parker. За його твердженням, часто оригінальні мислителі, які досягли успіху, їхній спосіб життя здаються недосяжними, але Грант стверджує, що саме ці звички можна взяти на озброєння для того, щоб прокачати своє лідерство.

Оригінальні мислителі, за словами Адама, часто є прокрастинаторами, вони сповнені сумнівами і страхами відносно своїх ідей. З цієї причини такі люди часто знаходять нестандартні творчі рішення, які підносять їх на вершину успіху. Оригінальність і нестандартний підхід шлях до великого успіху!

3. “Повсякденне лідерство”

Нам усім доводилося змінювати чиє-небудь життя, і, швидше за все, ми навіть не підозрювали про це. У своєму виступі спікер TED Talks Дрю Дадлі закликає нас визнати лідерство як повсякденний акт поліпшення життя одне одного. І заперечує ідею того, що лідерство й успіх “зарезервовані для обраних”. Дадлі закликає кожного з нас щодня думати про себе як про лідера, і говорить про те, що ми здатні навіть за допомогою незначної взаємодії з оточенням змінити на краще і своє, і життя інших людей! Ланцюг ефективних взаємодій і є запорукою побудови успіху в сучасному суспільстві.

4. “Чого я навчився, відмовляючись від усього, що знав як лідер”

Джим Уайтхерст був лідером Delta Air Lines і дотримувався принципів традиційного лідерства і корпоративних цінностей. Проте коли він приєднався до компанії з розробки програмного забезпечення з відкритим початковим кодом Red Hat, то дізнався про політику компанії, яка шокувала своєю готовністю ігнорувати виконавчі директиви і говорити топ-менеджерам про те, що їхні ідеї неефективні.

Замість того, щоб чинити опір подібній культурі, Уайтхерст спостерігав за результатами і переконався в тому, що такий тип спільної віддачі стимулює небувалий успіх. Замість того, щоб стверджувати, ніби лідери повинні щоразу видавати вказівки зверху і знати більше, ніж їхні підлеглі, він дійшов до висновку, що успішне лідерство це відкритість до зміни рішень, коли цього вимагають обставини, і надання людям потрібної інформації, щоб вони могли діяти незалежно. Подібний стиль управління, на його думку, суперефективний для покращення компанії. Крім того, Уайтхерст підкреслив: лідери приходять до розуміння того, що велика компанія стає по-справжньому великою, якщо ставить перед собою високу мету, а не тільки підраховує прибутки.

5. “Як багато правил на роботі заважають вам досягти мети?”

Часто ми думаємо про лідерів як про людей, що впроваджують певні правила і процедури. Традиційно вважається, що продуктивність повинна контролюватися і вимірюватися дотриманням правил, а обов’язки чітко розмежовуватися. Ів Морьє з BCG заявляє на TED Talks про те, що велика кількість традиційних правил спрямована… проти вас. І розповідає про зниження продуктивності в глобальному масштабі, принципах ефективної співпраці, а також говорить про способи подолання цієї проблеми. Він представляє новий рубіж продуктивності, стверджуючи, що занадто велике число правил насправді гальмує продуктивність, протистоїть гнучкості й заважає командам ефективно взаємодіяти. Коли структури, процеси і системи обмежуються зведенням правил, команди не можуть ефективно досягти переможної мети. Тямущі лідери знають, коли “виміряти”, а коли “відпустити”. За словами Іва, встановлення певного балансу, що забезпечує оптимальну співпрацю, є ключем до величезного успіху.

via

Video from TEDx

Background vector created by macrovector – www.freepik.com