У світі більше чверті мільйона книжок, присвячених лідерству і бізнесу. Як вибрати найважливіше? Пропонуємо вам список з п’яти книг, які безперечно варто прочитати, щоб розробити свій власний план досягнення успіху.

1. “Йдемо у відрив”, Кемерон Герольд

“Не потрібно мотивувати співробітників. Рецепт зростання вашої компанії — погоджувати і концентрувати зусилля вже мотивованих людей”

Кемерон Герольд є засновником COO Alliance — компанії, яка допомагає операційним директорам у професійному розвитку і зростанні. Свій багаторічний успішний досвід бізнес-консультанта він розкриває в книзі “Йдемо у відрив” (Double Double: How to Double Your Revenue and Profit in 3 Years or Less).

Тут ви не знайдете багато теорії — тільки дійсно дієві практики і поради, як досягти зростання і управляти компанією, що швидко зростає.

2. “Почни з “Чому”, Саймон Сінек

“Великі лідери довіряють своїм внутрішнім відчуттям. Вони серед тих, хто розуміє, що мистецтво важливіше науки. Вони завойовують спочатку серця, а потім уми. Вони ті, хто розпочинає з питання “ЧОМУ”?

Саймон Сінек, популярний бізнес-спікер, відомий своїми виступами на TED Talk, демонструє в цій книзі власні ідеї про натхнення і важливість визначення мотивації — або “чому” — що стоїть за продуктами, послугами, рухами або ідеями. З його порадами ви зможете почати створювати власні кола впливу у своїй компанії.

3. “Дилема інноватора”, Клейтон М. Крістенсен

“Хороше” управління — з його постулатами працювати старанніше, бути розумнішим і дивитися вперед — не вирішує проблеми”

Клейтон Крістенсен, бізнес-консультант, підприємець і професор Гарвардського університету, у своїй книзі розповідає, як не варто поводитися ефективному генеральному директорові. Адже навіть найбільші компанії можуть зазнати невдачі, коли все роблять за правилами. Дізнайтеся заздалегідь з бестселера Клейтона Крістенсена про всі підводні камені, які очікують вас на шляху до успіху.

4. “Ефективний керівник”, Пітер Ф. Друкер

“Будь-яке рішення — це судження. Вибір між варіантами. І вкрай рідко це вибір між вірним і невірним. У кращому випадку обирати доводиться між “майже вірним” і “можливо, невірним”, але частіше — між двома напрямами, жоден з яких не можна впевнено вважати більш правильним”

Будь-який керівник бізнесу знає, що одна з найважливіших якостей керівника — це здатність просто виконувати свої завдання. Пітер Друкер у своїй роботі “Ефективний керівник” пояснює, як отримати подібну характеристику. Він стверджує, що для того, щоб бути продуктивним, лідери перш за все мають знати, де використати ресурси, як розставляти пріоритети і управляти часом.

5. “Найкмітливіші хлопці в кімнаті”, Бетані Маклін и Пітер Елкінд

“Розповідь про Enron — це історія людської слабкості, гордощів, жадібності та нестримного самообману; честолюбних амбіцій; грандіозного експерименту у нерегульованому світі; бізнес-моделі, яка не працювала; і про розумних людей, які вірили, що наступна азартна гра покриє їхню останню катастрофу. І які не могли визнати, що вони помилялися”

Бестселер “Найкмітливіші хлопці в кімнаті” дає вичерпну інформацію про скандал з Enron, який обвалив колись лідируючу на ринку компанію. Бетані Маклін і Пітер Елкінд розповідають, чому компанія розорилася, надаючи читачам інсайдерські знання, що допомагають уникнути подібних помилок. У книзі вони пояснюють, чому історія Enron, як і раніше, має значення, та як можна застосовувати ці знання в XXI столітті.

via

School vector created by freepik – www.freepik.com