Перш ніж ми перейдемо до того, чи потрібно віддавати послуги на аутсорсинг, давайте розберемося в тому, що ж це таке. Аутсорсинг — це делегування комусь за межами вашої організації процесу, який ви не можете або не встигаєте виконати самостійно.

У повсякденному житті кожна людина користується аутсорсингом. Похід в ресторан, поїздка на СТО або відвідування перукарні — це все делегування процесів, на які у вас немає часу або необхідних навичок. Також слід чинити і в роботі — делегувати рутинні процеси, щоб вивільнити свій час для вирішення більш важливих завдань.

Коли потрібен фінансовий аутсорсинг?

Фінансові послуги життєво необхідні для будь-якого бізнесу, де є зарплата, річні звіти. Однак ведення внутрішньої бухгалтерії часто стає дорогим процесом і забирає багато часу.

Одна з головних причин, за якою компанії обирають аутсорсинг, полягає в підвищенні ефективності. Скільки часу ви приділяєте фінансам та бухгалтерського обліку щотижня? Більш правильне рішення — витрачати свій час на поліпшення роботи, взаємодію з клієнтами і розвиток вашого бізнесу. І передавання бухгалтерських і фінансових завдань на аутсорсинг допоможе вам в цьому. Крім економії цінного часу для фінансових директорів та інших керівників фінансовий і бухгалтерський аутсорсинг має низку інших переваг.

Зменшення витрат

Аутсорсинг вашої звітності виключає всі податки і додаткові витрати, пов’язані зі співробітниками, які працюють повний або неповний робочий день. Ви платите одну фіксовану щомісячну плату за все, крім зарплати, податки, відпускні, лікарняні.

Зниження ризику шахрайства та помилок

Щоб виявляти шахрайство в бухгалтерському обліку, необхідно звіряти звіти на щомісячній основі. Хоча вивірка є складним процесом, але вона допомагає виявити шахрайські транзакції і зменшити кількість помилок. І залучені експерти допоможуть вам з точними звітами.

Висококваліфікований і досвідчений персонал

Маючи на аутсорсі команду бухгалтерів і консультантів, які працюють разом, щоб піклуватися про вашу звітність, ви можете скористатись їхнім досвідом у сфері бухгалтерського обліку, оподаткування та дотримання нормативних вимог. Завдяки аутсорсингу ви будете автоматично дотримуватися численних змін у податковому кодексі, а також законів про звітність.

Можливість масштабування

Завдяки аутсорсингу фінансів та бухгалтерського обліку масштабування вашого бізнесу стає простіше. Замість того, щоб відволікатися на найом додаткового фінансового персоналу, аутсорсинг зростає разом з вашим бізнесом. А ви можете зосередитись на наймі кращих людей, які будуть продавати ваші продукти і обслуговувати ваших клієнтів.

 

Якщо ці переваги переконали вас у необхідності вдатися до фінансового аутсорсингу, наступний крок — вибрати надійну компанію.

via

Banner vector created by vectorpouch – www.freepik.com