З 2014 року збільшення експорту м’яса птиці сягнуло 80% і приносить нашій державі вже близько 500 млн доларів на рік. Результати галузей тваринництва скромніші.

Виробництво курятини невпинно зростає, а інших видів м’яса залишається стабільним або падає

В раціоні українців близько 50% спожитого м’яса курятина. Цей продукт дешевший за свинину чи яловичину, і вибір небагатих громадян нашої країни можна зрозуміти. Розуміють його і виробники м’ясо птиці домінує над іншими видами як за обсягами, так і за динамікою виробництва.   

Курятину здебільшого виробляють на підприємствах, а кролятину і баранину в приватних господарствах

Вирощування курей легше піддається масштабуванню, на відміну від свиней і тим більше великої рогатої худоби, якій потрібні свіжі корми і бажані відкриті пасовища. Отже, підприємства вважають за доцільне будувати птахофабрики грандіозних розмірів. Наприклад, лише одна Вінницька фабрика МХП постачає майже 300 тис. тонн продукції на рік чверть виробництва нашої країни (для порівняння: один з найбільших свинокомплексів України видав 6 тис. тонн). Види м’яса, що не користуються масовим попитом, надходять здебільшого з господарств населення.

Найбільші виробники курятини сконцентровані в декількох областях

Виробництво яловичини і свинини майже рівномірно розподілено по Україні. Баранина більше надходить з посушливого півдня, адже вівці краще, ніж корови, переносять спеку і потребують менше води на кілограм продукції. Виробництво курятини сконцентровано в декількох регіонах у Вінницькій області, де діє вже згадана Вінницька птахофабрика МХП, в Черкаській тут розташовано Миронівський птахокомплекс МХП, у Київській області діють одразу декілька великих птахопідприємств, наприклад, Гаврилівський птахівничий комплекс. На Дніпропетровщині також є декілька великих птахофабрик. 

Україна експортує більше м’яса, ніж імпортує

Україна має позитивний баланс торгівлі м’ясом із зовнішнім світом у натуральному вираженні. Його забезпечують яловичина і особливо курятина. Свинину ми імпортуємо набагато більше, ніж реалізуємо за кордон. Із 329 тис. тонн експортованої курятини 287 забезпечила компанія “Миронівський Хлібопродукт”.  

Українська яловичина експортується в СНД, а географія експорту курятини значно більша

Українську яловичину споживають здебільшого в країнах СНД, а ось курятину і в СНД, і в ЄС, і на Близькому Сході та в інших регіонах планети. Лідером з імпорту м’яса птиці з України є Нідерланди. Саме в цій країні наш найбільший експортер МХП володіє компанією з виробництва і переробки курятини. Цього року ”Миронівський Хлібопродукт” придбав ще одну профільну компанію в Євросоюзі, цього разу в Словенії. Можна очікувати, що експорт м’яса курей в цю країну і взагалі в Південну Європу зростатиме. 

Тваринництво і птахівництво дозволяють збільшити рівень переробки врожаю всередині нашої країни. Виробництво м’яса це вже не продаж сільгоспсировини, а збудовані підприємства, робочі місця і навіть додаткові мегавати в енергосистемі. Торік Україна експортувала майже 50 млн тонн зерна, але зерно людина не їсть, тобто ми віддали додану вартість борошномелам, тваринникам, птахівникам з-за кордону. Ці гроші бажано залишати в нашій державі, й стимулювання виробництва і експорту м’яса сприяє вирішенню цього завдання.

Дізнатися більше про виробництво м’яса і діяльність АПК України можна з довідника “Агробізнес України”.

Автори довідника — контент-маркетингова агенція Top Lead та головний сайт про агробізнес Latifundist.com за підтримки партнерів: юридичної фірми AEQUO Law Firm, банку Credit Agricole Ukraine та компанії Baker Tilly.

Food photo created by freepik – www.freepik.com