Найважливіше — це вміння побачити в компанії те, що приховане, і передбачити те, про що ніхто не думає.

Щоб досягти верхньої ланки управління, потрібно багато працювати, шукати гарних відносин з акціонерами, читати сотні книжок про менеджмент. Але це не все. Для того щоб обіймати топову посаду, потрібно мати декілька важливих здібностей, передусім, прозорливість. Ви знаходитесь на шляху до кар’єри успішного топ-менеджера, якщо володієте 5 навичками.

Вмієте слухати та проявляти свою зацікавленість

Топ-менеджер має вміти слухати і показувати це своєю поведінкою. Відповідати банальне “так-так”, “добре”, “додайте зусиль” — недостатньо. Необхідно розуміти, що намагається донести до вас співробітник або партнер. Важливо виявляти зацікавленість в інформації та людині, навіть якщо це не здається цікавим, важливим або ви не дуже розумієте, про що йдеться. Підключіть мову тіла й жестів дивіться в очі, схвально кивайте головою, звертайте увагу на невербальні сигнали інших людей та підхоплюйте їх.

Вмієте обрати правильний підхід до кожної людини 

Висока посада — не привід розбудовувати компанію “навколо себе”. Топ-менеджер успішної компанії не створює атмосферу в колективі, не визначає корпоративну культуру, але завжди відповідає вимогам, що затверджені в організації.

Топ-менеджер має пристосовуватись до всього різноманіття особистостей, з якими контактує під час роботи. Але потрібно не догоджати кожному, а підібрати вірний підхід до людини. Важливо поєднати адаптацію із масштабним мисленням, адже рішення найвищих керівників впливають на компанію в цілому.

Знаєте компанію краще, ніж будь-хто інший

Топ-менеджер має розуміти, як його рішення вплине на внутрішні та зовнішні процеси в компанії. Він повинен усвідомлювати, як гривня, що її забрали з відділу маркетингу і передали у відділ інновацій, вплине на теперішні продажі, і як — на майбутні. Вищий керівник відчуває тисячі взаємозв’язків, які формують компанію, і знає, як організація відреагує на зовнішній або внутрішній вплив. 

Розумієте, як працює фірма — від концепції до емоцій споживачів? Готові вивчити, як відбуваються всі процеси? Можете бути топ-менеджером. “Маленькі” керівники мають розкіш бути сліпими за межами власних відділів, топ-менеджер — ні.

Здатні керувати часом

Нижня ланка керівників добре знає, що таке працювати в межах встановленого часу, але задає ці межі саме топ-менеджер. Якщо ви знаходитесь не на вищих посадах в компанії, навчайтеся делегувати повноваження іншим членам команди таким чином, щоб вони досягали найкращих результатів. Ця здатність дуже допоможе роботі на вищій ланці керівників. Також зверніть увагу на управління власним часом: чи достатньо ви пунктуальні, чи не затримуєте робочі процеси, чи вчасно реагуєте на запити від колег. Керівник, який не встигає та спізнюється, не додає впевненості підлеглим.

Неодноразово досягали видатних результатів

В нижню ланку менеджерів можна потрапити з вулиці або відразу після ВНЗ. На middle-позицію запросять людину з багатим досвідом роботи. А ось щоб стати топ-менеджером, доведеться мати солідну історію успіху проєкти, які доведуть акціонерам, що ви притягуєте до компаній удачу та здатні створювати реальні результати.

Бути хорошим топ-менеджером — це унікальна здатність, таких керівників дуже мало. Цьому не навчають в університеті, перш за все через те, що людина – вищий керівник повинна мати не тільки специфічні знання, а ще й внутрішню схильність, а також бажання навчатися протягом всієї кар’єри.