Нам справді повезло, що ми живемо у час діджиталізації та можливості доступу до інформації з усього світу, залишаючись вдома. А карантин точно подарував нам 2-3 години на день, які ми можемо спрямувати на самоосвіту, вдосконалення наявних навичок та отримання нових знань.
Онлайн-навчання, наразі, нічим не поступається офлайн-формату за якістю, повнотою інформації та можливістю комунікації з викладачем та учасниками курсу. Більше того, навіть має певні свої переваги, наприклад- ти можеш дивитися відео у зручний для тебе час, ділити його на частини, прискорювати темп або ставити на паузу, якщо потрібно більше часу для осмислення або занотування. Єдиною проблемою залишається – самодисципліна. Звичайно, все залежить від особистих цілей та мотивації людини, але ось декілька порад, які допоможуть тобі дійти до кінця обраного курсу.

1. Фокусуйся. Обирай курси, які дійсно тобі цікаві та допоможуть розвинути ті навички, які потрібні для досягнення цілей.
Інформаційний потік зараз дуже активний. Звідусіль поступають пропозиції вивчити іноземну мову, прослухати курс з розвитку своєї сторінки Instagram, передивитися вебінар з “Фотографуй вдома” тощо. Все це заманливо, але сфокусуйся лише на 1, або максимум, на 2х темах. Після завершення одного курсу, можна розпочати інший.

2. Створи графік навчання. Обери для себе періодичність та час проходження курсу та впиши у свій щотижневий розклад. Це дозволить тобі бути більш дисциплінованим та не відкладати заняття на потім.

3. Підготуй робочу атмосферу. Перегляд відеокурсу – це не перегляд фільму чи розважального відеоролику. Тому, щоб отримати результат, потрібно зосередитися. А це складніше робити, лежачи на дивані. Тому, рекомендуємо, пересісти за стіл, або хоча б у крісло, та підготувати все необхідне для ефективного навчання.

4. Після перегляду відеоуроку зафіксуй собі 3-5 ключові деталі, які ти засвоїв під час лекції, та, якщо у курсі є тести або домашнє завдання, обов’язково його зроби. Це можливість ще краще засвоїти вивчене. А деякі курси ще передбачають отримання диплому саме за виконання домашнього завдання.
Тож, обирай для себе курс і вперед до нових знань!