А ви знали, що більшість багатих людей просинаються рано?! Чому? Ранок задає тон всьому дню. Якщо день починається з цілеспрямованості, дисципліни і налаштування на результат, то і далі все вдасться, ви будете знати, чого хочете досягти і як це зробити.
Американський бізнесмен Гел Елрод в книзі «Чудовий ранок» говорить, що перша година після підйому може впливати на весь день і на ціле життя.

Якщо вам поки важко раніше вставати і рівень мотивації низький, то за допомоги цих 5 кроків ваше пробудження стане набагато легшим:
Крок 1. Перед сном чітко сформулюйте свої наміри на майбутній день. Запам’ятайте одне просте правило: «З якою думкою я лягаю спати, з такою думкою і прокидатимусь».
Крок 2. Поставте будильник якнайдалі від ліжка. Так ви точно прокинетесь, адже вам потрібно буде спочатку встати, щоб вимкнути його.
Крок 3. Почистіть зуби і зробіть ранкові процедури.
Крок 4. Випийте склянку теплої води, активізуючи всі системи свого організму.
Крок 5. Одягніть спортивний одяг і переходьте до практик чудового ранку.

Чудовий ранок складається з шести практик, які рекомендується виконувати. Кожна з них заряджає енергією для досягнення ваших цілей, а також відкриває доступ до внутрішніх сил, про які ви, швидше за все, до цього навіть не підозрювали.

1. Тиша. Зазвичай наш ранок проходить за одним з двох сценаріїв. Або він метушливий та напружений, сповнений думок та планів, або навпаки, млявий та непродуктивний. В обох випадках найкращим рішенням буде тиша та спокій. Проводити ранок в тиші – це усвідомлене рішення, яке можна реалізувати різними способами: медитація, молитва, роздуми, глибоке дихання, висловлення подяки. Така практика не забере багато часу, проте суттєво покращить фізичний та емоційний стан, а також допоможе зосередитися.

2. Афірмації. Перемоги, як і невдачі програмуються в свідомості. Щоб запрограмувати себе на те, чого хочете, практикуйте афірмації – позитивні твердження, які моделюють переконання про всі сфери життя. Їх можна повторювати зранку, а можна записати на папері і тримати перед очима. З часом вони замінять переконання, що саботують успіх, і стануть частиною мислення, яке спонукатиме до правильних дій.

3. Візуалізація. Щоденна проста візуалізація, під час якої людина може «прорепетирувати» здійснення своїх мрій та прагнень, щоб напрацювати дії для досягнення мети запрограмує вашу підсвідомість на успіх. І ви почнете жити так, як потрібно для досягнення ідеального бачення, яке, зрештою, перетвориться на дійсність.

4. Фізичні вправи. Ранкова гімнастика, біг чи йога мають стати невід’ємною частиною вашого дня. Навіть кілька фізичних вправ щоранку суттєво підвищать рівень енергії, зміцнять здоров’я і додадуть упевненості, підживлять емоційний стан і допоможуть ефективніше думати і краще фокусуватися на важливих моментах.

5. Читання. Для постійного розвитку потрібно читати. Читання – це нові знання та відкриття. Читання зранку – це порція натхнення завдяки цим відкриттям, і воно задає настрій всьому дню. Скільки читати? Хоча б 5-10 сторінок щодня.

6. Ведення щоденника. Записи в ньому – це констатація поточних результатів, формулювання бажань або вдячність за все, що вже вдалося досягти. Формат не важливий: це може бути як паперовий записник, так і онлайн-щоденник. Головне – зосередитися на вже виконаних справах, планах на майбутнє та отримувати задоволення від руху до них. Відчуйте, скільки відкриттів все ще попереду і сміливо починайте новий день, який наблизить перетворення мрій на дійсність.

Спробуйте вставати хоч б на годину раніше, ніж зазвичай, виконуйте практики і ви будете ближче до того самого дня, в якому можливо все!