Щодня люди міркують про успішну кар’єру, бажають працювати у відомій компанії і згодом відігравати у ній важливу роль. Можливість зростати і реалізувати себе в професійній діяльності для багатьох – ледве не мрія усього життя. Але не всі дістаються найвищої сходинки і це не тому, що не гідні. Просто бути відповідальним і працьовитим – часто недостатньо. Що ж допомагає рухатись вперед і не застрягати на роздоріжжі?

За кожним успіхом у кар’єрі стоять десятки, а може і сотні невдач. Взагалі мало кому вдається пройти по кар’єрних сходах, ні разу не спіткнувшись. Передбачити усі перепони на своєму шляху – майже неможливо. Проте можна навчитись правильно розподіляти свій час і сили, а також зрозуміти, як вибирати потрібні цілі. Для досягнення конкретних цілей велике значення має настрій, абсолютна впевненість в собі і у власних силах. Бажання підкорити вершину має паралельно йти з бажанням вчитися і пізнавати нове. Як тільки ви перестаєте вчитись – зупиняється прогрес. Хоча іноді не усе залежить виключно від вас.

Для зростання потрібні деякі умови:

  • Співробітник повинен в принципі хотіти зростати і розвиватися у професійній сфері. Інакше на які кнопки б ви не натискали, як би не мотивували – результату не буде.
  • Співробітник повинен хотіти працювати саме в цій компанії. Тому що якщо він хоче рости, розвиватися професійно, але його не влаштовує дане місце роботи з якихось принципових причин – також всі зусилля будуть марними.
  • Повинна бути реальна можливість рости і розвиватись у компанії. Співробітник повинен розуміти можливості і траєкторію розвитку.

Я часто зустрічаю кандидатів, які пішли з компанії, тому що вважали, що вже досягли кар’єрної межі, а можливостей і перспектив для розвитку не побачили. Хоча у більшості випадків ці можливості все ж таки існують. Насправді, не завжди вдається підняти це питання у розмові з керівником, є якісь внутрішні перепони. Також треба зрозуміти, що зростати можна не тільки вертикально, аби згодом сісти у крісло керівника. Можна рости професійно, підвищувати кваліфікацію, розширювати зону відповідальності і зону впливу, нарощувати повноваження. Також можна рости фінансово, коли піднімається рівень кваліфікації і зростає ефективність.

Можливості зростання в компанії, бачення цього зростання керівником повинні збігатися з інтересами і орієнтирами самого співробітника. Щоб співробітник в компанії приносив користь самій компанії – важливо узгодити напрямок його розвитку з цілями і траєкторією руху компанії. Розвивайте співробітників в унісон розвитку компанії – виходячи з перспективних потреб.

Які ж варіанти можна розглянути для того, щоб рухатись далі і рости професійно, якщо ви вже досягнули своєї кар’єрної вершини?

Трансформація кар’єри. У вашій компанії можуть існувати можливості, які просто не лежать на поверхні: нові проєкти або вікно можливостей, яке дасть змогу перейти до суміжної сфери діяльності. Іноді треба вийти із зони комфорту, поглянути на звичні процеси під іншим кутом і поставити перед собою нові цікаві цілі. Наприклад, старший менеджер може взятися за керівництво відділом продажів і керувати впровадження системи CRM, а один із топ-менеджерів, запустити новий вид послуг, що дозволить охопити хорошу нішу і зарекомендувати компанію на новому ринку. Часом досить проявити ініціативу і запропонувати керівництву свою кандидатуру у новій ролі. А якщо вас не чекають в інших підрозділах, займіться своєю продуктивністю. Ставте за мету оптимізувати існуючі процеси і скоротити час на вирішення завдань. Це дозволить розподілити навантаження з максимальною користю і вивільнити більше часу для особистих справ.

Професійний розвиток. Професійне зростання, на відміну від кар’єрного – практично нескінченне. Можна постійно вчитися і освоювати нове. Це дозволить зберегти відчуття, що розвиток триває і відкрити нові можливості для самореалізації. Почати краще з вивчення суміжних областей. Як мінімум, не завадить розвивати особисті якості і комунікативні навички: тайм-менеджмент, емоційний інтелект, ведення переговорів, публічні виступи – все це теж підвищить ваш професійний рівень.

Інша компанія. Якщо розвиток у вашій компанії неможливий, знайдіть нове місце роботи. Це може «перезавантажити систему» і ви зумієте з новими силами почати рух на зустріч новим пригодам. Однак досить часто змінювати місце роботи не варто. Топ-менеджери, які часто змінюють роботу, насторожують роботодавців. Варто заздалегідь продумати, які можливості дасть нова компанія для подальшого кар’єрного і професійного розвитку, щоб вам було цікаво в ній працювати якомога довше. Бажано обговорити це ще під час співбесіди.

Власний бізнес. Часто наймані керівники, які досягли чудових результатів, згодом створюють власні компанії. Найпростіше це зробити в тій же галузі, де вже були досягнуті певні результати. Потрібно не боятись ризикувати, вміти прораховувати ризики, розробляти стратегії, розбиратись у фінансах та маркетингу. Якщо ви хочете досягти чогось більшого, варто зрозуміти, як працює кожна з цих частин. У будь-якому випадку, перш ніж запускати бізнес, потрібно підготувати подушку фінансової безпеки і продумати шляхи відходу. Навіть якщо ви повністю впевнені в успіху своєї ідеї, розробіть кілька антикризових сценаріїв.

Ще один дієвий спосіб перезавантажити свою кар’єру і знову відчути себе на висоті – почати вчити інших. Більшість бізнес-тренерів та консультантів – колишні топ-менеджери компаній, які діляться своїм досвідом і знаннями з колегами. Бізнес-школи по всьому світу охоче беруть в штат викладачів-практиків з бізнесу. Викладання дозволяє не просто випробувати себе в новій сфері, а й дізнатись про цікаві кейси з практики компаній учнів. Якщо поєднувати викладання з основною роботою, воно може стати джерелом натхнення і призведе до появи нових корисних ідей.

Найголовніше правило успіху у кар’єрі – любов до діла, яким ви займаєтесь. А якщо ви хочете рости в одній компанії, то любити треба також і її – розділяти цінності, розуміти цілі, дивитись з роботодавцем в одному напрямку.