Навчання у когось старшого, мудрішого та більш досвідченого — це неоціненна підтримка, незалежно від того, чи ви тільки-но знайшли свою першу роботу, чи вже маєте непогану кар’єру, чи започаткували власний бізнес. Повсякденна рутина робочого процесу затуманює погляд, а наставник може стати тією людиною, яка дасть можливість подивитись на свою кар’єру та розвиток з нової точки зору.

Що таке наставництво

Наставництво — це взаємовигідні професійні стосунки, в яких досвідчена людина (наставник) передає знання, досвід та мудрість людині з меншим досвідом (вихованцю), відточуючи водночас свої навички наставництва. Ефективний наставник може професійно направляти вихованця, підтримуючи з ним дружні стосунки. 

Кожен, хто шукає наставника, повинен пам’ятати про ці три речі:

  1. Визначте, чого ви хочете від своєї кар’єри і чого вам потрібно навчитися, щоб досягти мети.
  2. Підходьте до стосунків наставника так, ніби це ділова дружба: будьте невимушеним, доброзичливим та намагайтеся не ставити дивних питань на кшталт: “Ви будете моїм наставником?”
  3. Почніть пошук із власної професійної мережі. У нас часто вже є наставники, які надають поради різними способами, і потрібно лише трохи докласти зусиль, щоб перевести цей зв’язок у постійну взаємодію.

Пошук наставника починається з наполегливої ​​роботи над собою та особистим успіхом

Зосередившись на власній ролі, ви налаштовуєте себе на зв’язок із більш досвідченими бізнесменами, які побачать ваш талант і захочуть допомагати вам професійно зростати.

Успішні люди постійно шукають талановиту молодь. Тому створити репутацію допитливого, вмотивованого, талановитого і перш за все збалансованого та надійного працівника чи підприємця — це найкращий спосіб привернути до себе увагу наставника. Тобто вам потрібно не знайти наставника, щоб все було добре, а стати людиною, в якої все добре, і тоді наставник знайде вас сам.

Для наставника та вихованця важливо усвідомити, що зв’язок не завжди має бути інтенсивним та офіційним

Зосередьтеся на підтримці професійних стосунків та вивченні всього, що можна, але не перетворюйте це на другу роботу. Наставництво має додавати цінності життю та кар’єрі як вихованця, так і наставника. 

Молоді співробітники або підприємці, які тільки починають працювати в цій галузі чи яким бракує досвіду, необхідного для прогресу, можуть піддатися спокусі перекласти на наставника відповідальність за свій кар’єрний шлях та успіх або, сумніваючись в кожному кроці, перетворити наставника на безоплатного коуча на регулярній основі. Але щоб вирости професійно, ви маєте долати перепони самостійно. Наставник потрібен, щоб у складні моменти ви могли подивитися на людину, яка була на вашому місці й спромоглася створити свій власний шлях до успіху, і надихнутись її прикладом.

Наставник може врятувати в критичних точках кар’єри чи бізнесу

Незалежно від того, чи є ви амбіційним працівником компанії, засновником абсолютно нового стартапу або підприємцем, у якого є трохи (або навіть багато) ділового досвіду, ви завжди можете звернутися до наставника.

Він надасть рекомендації щодо управління кар’єрою, яких ви здебільшого не зможете отримати з інших джерел, продемонструє погляд інсайдера на бізнес, а також дасть вам ключові контакти в галузі. Наставники можуть допомогти своїм підлеглим побачити та уникнути підводних каменів та пояснити, як запобігти проблемам, що на них чекають.

Іншим важливим аспектом є те, що коли ми занурені у власну кар’єру, легко випустити з поля зору загальну картину. Тому так важливо мати наставників на початку кар’єри чи під час запуску бізнесу. Це має бути хтось окрім вашого начальника, хто надасть розуміння того, як просуватися вперед, водночас підтримуючи ваші загальні цілі.

Хороший наставник — це той, на кого ви прагнете бути схожим

Але існує кілька загальних рис, притаманних всім хорошим наставникам. Розглянемо їх.

Досвід та успіх

На найпростішому рівні ваш наставник повинен мати більше досвіду, ніж ви, і значний список успішних проєктів.

Чудовим наставником є той, чиї якості складають набагато кращу версію того, ким ви самі бажаєте стати. З іншого боку, деякі чудові наставники можуть допомогти вам дізнатися, на кого ви не хочете бути схожим: наприклад, така людина може мати дуже успішний бізнес, але зруйноване особисте життя. 

Емпатія, креативність та чесність

Шукайте наставників, які будуть справжніми, чуйними, креативними та чесними, тому що вам потрібен хтось, хто піклується про вас та інвестує свій час та досвід у ваше професійне зростання, але водночас говорить вам правду. Іноді вам буде потрібна конструктивна критика та повернення від мрій до реальності, а іноді — звичайне підбадьорювання або похвала. Гарний наставник може і те й інше.

Цінності, схожі на ваші власні

Наставник, який працює в тій самій галузі, що й ви, може краще зрозуміти виклики та проблеми вашої роботи або бізнесу, але філософія лідерства може бути важливішою за галузеві знання.

Переконайтеся, що наставник поділяє вашу систему цінностей у керівництві та управлінні. Це критично важливо визначити перед тим, як вступати в наставницькі стосунки. Тільки тоді ви зможете налагодити плідну співпрацю.

Першим кроком до пошуку наставника є визначення того, чого ви хочете від своєї кар’єри чи бізнесу

Це не означає спланувати всю кар’єру — важливо залишити простір для того, щоб рухатися туди, куди веде життя, — але визначення того, чого ви хочете в короткий термін, дасть чітке бачення шляху. Подумайте, хто має роботу, про яку ви мрієте, і ким ви захоплюєтесь.

Згадайте та проаналізуйте своє професійне оточення: колишніх керівників, професорів чи викладачів, співробітників іншого відділу та навіть родичів. Спробуйте визначити того, хто може регулярно та довго давати вам поради щодо роботи в галузі та добре розуміє структуру компанії, де ви працюєте, або вашого бізнесу, та те, що потрібно для розвитку та просування вгору в межах вашої ролі. Мабуть, найкраще отримувати поради від когось, хто добре знає внутрішню кухню компанії, але не обов’язково працює саме там.

Той, хто має загальне уявлення про вашу нинішню роль та галузь, зможе порадити, що нового вивчити, яку пройти сертифікацію чи курси і як керувати офісною політикою у вашій організації.

Коли ви готові з кимось обговорити ці речі, важливо триматись невимушено. Ваш підхід до потенційного наставника має бути таким самим, як підхід до потенційного друга: якщо у людини виникне бажання вам допомагати, стосунки з часом складуться самі. Не поспішайте та залишайтесь розслабленим. Однак різниця між наставництвом та дружбою полягає в тому, як ви спілкуєтесь далі.

Плануйте подальший розвиток стосунків

Якщо після першої розмови людина готова й далі з вами спілкуватися та обговорювати вашу кар’єру чи бізнес, встановіть нагадування про наступну зустріч в календарі. Як часто ви будете звертатися до свого наставника — вирішувати вам, але слід пам’ятати, що це довгостроковий проєкт, і враховувати рівень зайнятості наставника. Тобто з кимось ви можете розмовляти телефоном раз на тиждень, хтось згоден на зустріч за кавою раз у квартал, а іншу людину ви зможете побачити лише двічі на рік.

Враховуючи це, сплануйте, коли варто почати домовлятися про наступну зустріч, щоб не втратити зв’язок. Більшість ділових успішних людей має щільний графік, і навіть якщо вони будуть раді з вами поспілкуватись, їм потрібно знайти для вас місце у власному календарі.  

Попри те, що особисті зустрічі важливі, соцмережі пропонують можливість регулярно взаємодіяти з наставниками без надмірного тиску. Використовуйте Twitter та LinkedIn для простих речей: рекомендацій щодо цікавих статей, книг, запитань про важливі галузеві новини тощо. Але не пишіть занадто часто, інакше ви станете набридливим. 

Що ще важливіше: не обговорюйте важливі для кар’єри чи бізнесу ідеї та проблеми через електронну пошту або в соцмережах — збережіть це для особистої взаємодії.

Якщо наставник дуже зайнятий та ніяк не може знайти для вас час, думайте нестандартно. Запропонуйте зустрітись в обідню перерву чи підійти до кабінету, або поспілкуватися в Zoom чи Skype.

Останнім, наразі доволі нестандартним способом зв’язку з наставником є ​​звичайна пошта. Подяка чи святкова листівка — це оригінальний спосіб показати, що ви цінуєте поради та присутність наставника у своєму житті.

Наставництво має будуватися за системою win-win

Хоча ваш наставник може із задоволенням надавати вам поради незалежно від того, чи отримує щось натомість, все-таки важливо продумати кілька способів продемонструвати свою вдячність і стати корисним для людини, яка вам допомагає.

Щонайменше важливо показати, що ви цінуєте ці стосунки, поради та час свого наставника — хоча б лише коригуванням власного графіка заради його зручності. Молоді співробітники чи підприємці можуть запропонувати своїм наставникам не так багато, але повагу та вдячність — точно.

Отже, ключ до розвитку — це завжди шукати когось, кого ви хочете наслідувати, хто допоможе у сферах, в яких вам бракує знань та навичок. Ви еволюціонуєте разом із наставником завдяки обміну досвідом, історіями та контактами, і в якісь моменти вихованець може також навчити наставника, дати свіжий погляд на давно відомі речі або показати нестандартний підхід до роботи чи бізнесу.