Сталий розвиток

Сталий розвиток — це баланс між задоволенням існуючих потреб бізнесу та захистом інтересів майбутніх поколінь. Сьогодні це обов’язкова ознака ефективної компанії, що хоче привернути увагу партнерів та інвесторів, вийти на закордонні ринки та бути завжди готовою до змін в екологічному законодавстві.

Впровадження принципів сталого розвитку дозволяє вдало комунікувати з громадськістю, а також демонструє інвесторам стабільність компанії та одночасно її готовність до змін. Інвестуючи у сталий розвиток, ви отримуєте можливість залучити фінансування під низький відсоток, уникнути проблем із регулятивними органами та підвищити вартість компанії.

Baker Tilly — одна з небагатьох українських компаній, що проводить аудит на відповідність стандартам сталого розвитку. Поки більшість не усвідомлює перспектив і можливостей, які компаніям відкриває сталий розвиток, ми за допомогою фінансових розрахунків покажемо, чи потребує його ваш бізнес і що саме він йому може дати, а після — надамо консультації щодо впровадження стандартів сталого розвитку.