Експерти говорять про те, що 2010 рік буде роком M & A для України. Основними підходами в посткризовому M&A обіцяють стати виваженість у придбанні активів і бажання максимально знизити ризики. Відповідно, підхід до вибору привабливого бізнесу буде більш прискіпливими, а рішення більш обережними.

На конференції розглядалися питання, пов’язані зі світовими тенденціями M&A в посткризовий період, перспективами розвитку злиття та поглинань в Україні в 2010 році, типовими помилками, особливостями та підходами до підготовки українських компаній до продажу, злиття і поглинання, а також які групи інвесторів стануть головними покупцями цього року.

У конференції взяли участь керівники провідних українських компаній; виступили партнери і керівники київського офісу Baker McKenzie, «Капітал-Таймс», PJSC «Deloitte & Touche USC», юридичної фірми «Лавринович і Партнери», Baker Tilly Ukraine.

Від Baker Tilly Ukraine виступив Калапуша Олексій, MRICS, Партнер Baker Tilly Ukraine AC. Темою його презентації була «Оцінка і Due Diligence при M&A в Україні (фінансові та податкові аспекти)»

У презентації було розглянуто процес формування ціни при M&A і можливості продавця щодо збільшення вартості бізнесу та ціни угоди. Розглянуто особливості проведення оцінки та Vendor Due Diligence у посткризовий період в Україні та їх роль у формуванні вартості і ціни.